NTV’de bayram coşkusu

NTV ekranında bu bayramda da bayram coşkusu yaşanacak. “Bayram Sohbetleri”, “Tarih Konuşmaları”, “Mirgün Cabas ile Her Yer”, “Serra’nın Dostları”, “Doğada Çocukla” gibi programların yanı sıra Milli Takım’ın Kazakistan’la oynayacağı eleme maçı da ekranda olacak.

29.08.2011 - 13:18

NTV’de bayram coşkusu

NTV’den sohbetli, müzikli, renkli ve keyifli bir bayram ekranı daha...

Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan’ın sunduğu, pazartesiden perşembeye her gece 23.00’te yayınlanacak “Bayram Sohbetleri”, özel bölümleriyle “Mirgün Cabas ile Her Yer”, “Serra’nın Dostları”, “Doğada Çocukla” da ekrana gelecek.

Cuma akşamı ise Avrupa Futbol Şampiyonası’ndaki Türkiye-Kazakistan eleme maçı canlı verilecek.

Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan, iki yıl sonra yine yan yana… İki yıl önce yine NTV’de “Yaz Gecesi Şovu”nu birlikte sunan Burcu ve Yekta, “Bayram Sohbetleri”nde biraraya geliyor. Bayram boyunca ünlü konukların ağırlanacağı programda keyifli sohbetler yapılacak. Programa katılacak şarkıcı konuklar da coşturacak.

Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan’ın bu gece konukları Gripin grubu, sohbet ustadı Aydın Boysan, Türk Sanat Müziği sanatçısı Neşe Karaböcek ve müzik arşiviyle hayranlık uyandıran müzik adamı Hakan Eren… Bu bölümün tekrarını ise Perşembe 11.20, 14.20 ve 18.25’te izleyebilirsiniz.

Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan’ın bayramın üçüncü günü konukları Türk Sanat Müziği’nin usta ismi Ahmet Özhan, yemek kültürü dediğimizde ilk akla gelen isimlerden biri Artun Ünsal ve gençlerin çok sevdiği müzik grubu Badem...

SERRA’NIN KONUĞU BUKET UZUNER
Serra Yılmaz’ın bu haftaki konuğu yazar Buket Uzuner. Yazar nehir kenarındaki keyifli kahve muhabbetinde yeni kitap projesini Serra Yılmaz’la paylaşıyor.. Ardından Göksu Köyü’ne konuk olan ikili, kendileri için hazırlanmış mükellef bir sofrada köy sakinleriyle sohbet edip yöresel yemeklerin tadına bakıyor. “Serra’nın Dostları” perşembe günü 21.15’te yayınlanacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...