Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu

Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayının, partinin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu olduğu açıklandı.

Haberler - Anadolu Ajansı 01.05.2018 - 10:16 | Son Güncelleme : 02.05.2018 - 09:56

Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu

Son dakika haberi! 

Saadet Partisi'nce Ankara'da, Barolar Birliği Litai Konukevi'nde Cumhurbaşkanı adayı tanıtım programı düzenlendi.

Parti Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adaylarının, partinin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu olduğunu açıkladı.

Karamollaoğlu ise Cumhurbaşkanı adayı olduğunun açıklanmasının ardından yaptığı konuşmada, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla işçilerin gününü kutladı.

Karamolloğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda partisinin gösterdiği teveccühten dolayı teşekkür etti.

Karamollaoğlu, "Saadet Partisi'nde millete hizmet için ibadet aşkıyla çalışan bir kadro var. Belki Saadet Partisi'nin hazineden aldığı milyonlarca liralık seçim yardımı yok. Kullanacağı devlet uçakları veya devlet araçları, imkanları da yok. Ama Saadet Partisi'nde inanç, azim, fedakarlık, bereket var" dedi.

"KUCAKLAYICI BİR SİYASET ANLAYIŞINA SAHİBİZ"

Kutuplaştırıcı değil, kucaklayıcı bir siyaset anlayışına sahip olduklarını vurgulayan Karamollaoğlu, yönetime geldiklerinde planlı ve programlı çalışmaya önem vereceklerini ifade etti.

Karamollaoğlu, şöyle devam etti:

"Biz bütün çalışmalarımızda kuvvetler ayrımını ön planda tutarız. Bir kişinin, herkesin aklı olduğu bir yönetimi değil, istişarenin önem verildiği, adaletin her şeyin üstünde değer taşıdığı bir anlayışa sahibiz. Bizim işlerin doğru yürütülmesinde en çok kıymet verdiğimiz husus ehliyettir, liyakattır."

Karamollaoğlu'na konuşmasının ardından Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk tablo hediye etti.

Programa Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk ve YİK Üyeleri Recai Kutan, Yasin Hatipoğlu, eski Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak da katıldı.

Sayfa Yükleniyor...