Velilere dansözle sürpriz yapmış

Okuldaki kaynaşma programında öğrencilerin yanında dansöz oynatıldı. Okul müdürü de dansöze para takarak göbek attı. Görüntülerle ilgili inceleme başlatıldı.

Haberler 12.04.2010 - 16:07

Velilere dansözle sürpriz yapmış

Kocaeli Gölcük'te bir ilköğretim okulunun okul-aile birliği üyeleri, velilerle kaynaşma programı düzenledi.

Dumlupınar İlköğretim Okulu Aile Birliği yönetiminin çay partisinde sahneye dansöz çıktı.

Okul müdürü Bahattin Yağcıoğlu, dansöze para takarak göbek attı.

Ancak partiye öğrenciler de katılmıştı ve izleyicilerin çoğu çocuktu.

Yanlarında velileri, olanı biteni en ön sıradan merakla izlediler.

Okul Müdürü Bahattin Yazıcıoğlu, kaynaşma partisinde yaptığı konuşmada, eğitimde örnek davranışlarla çocuklara yön verilmesi gerektiğini söyledi.

Okul Müdürü Bahattin Yazıcıoğlu, dansözü velilere takdim ederken. Okul Müdürü Bahattin Yazıcıoğlu, dansözü velilere takdim ederken.

Dumlupınar İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Ayla Sesigüzel, "Okul müdürümüz Bahattin Yazıcıoğlu, velilere İstanbul'dan oryantal getirerek sürpriz yaptı'' diye konuştu.

Okul müdürü Bahattin Yazıcıoğlu ise oryantali kendisinin getirmediğini belirterek ''Okulumuzda her yıl yapılan bu etkinliklerde mutlaka  bir velimiz tarafından sürpriz yapılır. Geçen yıl yine yapılan etkinlikte bir velimiz tarafından sürpriz yapılarak Sanatçı Hüner Coşkuner getirilmişti. Bu yıl da yine bir velimiz böyle bir sürpriz yaptı. Zaten etkinlik davetiyelerinde 'çocuk getirilmemeli' diye bir uyarımız da vardı. Bu tamamıyla benim dışımdaki olaydır'' dedi.

Okul Aile Birliği'nin bazı üyeleri dansözlü kaynaşma programına tepki gösterirken, Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü de harekete geçti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, çay partisiyle ilgili inceleme başlattı.

Sayfa Yükleniyor...