Yengeç Burcu iseniz

Yengeç - Koç -İlişkinizde zorlanacağınız biriyle birliktesiniz.

22.03.2009 - 23:28

Yengeç Burcu iseniz

Erkekler İçin..

Yengeç - Koç -İlişkinizde zorlanacağınız biriyle birliktesiniz. Koçlar, sizin aksinize, son derece serttir ve işlerine, harekete önem verirler. Yavaşsanız, size fazla ilgi göstermeyecek, kendi istediklerinin peşinde koşacaklardır. İlişkide aradığınız denge ve sükuneti sağlamanız zor. Sizin temkinliliğinizi bile hor görebilir. Ateş teması çok yüksektir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Koç'a tam olarak ayak uyduramayacak olsanız da, ilgi ve taleplerinizle onu sıkmaz ve zaman zaman da girdiği heyecanlarda peşine takılırsanız, belki onun da kendi çizginize yaklaşmasını sağlayarak bir orta yol bulma şansınız doğabilir. İlişkinizdeki heyecanı kaybetmemek için onu iyi tanımalı ve istediği enerjiyi sağlamalısınız.

Yengeç - Boğa - Boğa, temkinli yönünüzü paylaşır ve duygusal hassaslığınızdan olumsuz şekilde etkilenmenize neden olmayacak bir güven sağlar. Tüm duyularınıza hitap edeceği gibi, ilişkide aradığınız sadakate de sahiptir. Hem duygusal, hem maddi açıdan tatmin olabileceğiniz bir partneriniz var; onu kaybetmeyin.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Boğa'nın öfkesini harekete geçirecek her şeyden kaçınmalısınız. Kendinizi, onu öfkelendirmeden de ifade edebilirsiniz. Boğa'nın öfkesi kolay dinmediğinden, ilişkiniz, istemeyeceğiniz bir noktaya gelebilir.

Yengeç - İkizler  -İkizler'in olumlu enerjisi sizi cezbetse de, mesafesi duygusallığınıza, hareketliliği de sükunetinize karşı gelebilir. Bağlılığa dirense de, istediğinde sizin değişkenliğinize kolayca ayak uyduracaktır. Siz ciddisiniz ama yine de şakalarına gülebilirsiniz. Farklılıklarınızı doğru tanımlarsanız, ilişkiyi yürütmeniz mümkün olacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Çekingenliğinizi atıp sizi maceraya sürüklemesine izin verirseniz, karşılığında ona duygusal derinlik katabilirsiniz. Özgürlüğünü kısıtlayıp onu sahiplenmeye kalkmayın. Rahat bırakılmaya ihtiyaç duyacaktır.

Yengeç - Yengeç  -Aynı şefkate ve güvenlik duygusuna sahip olduğunuzdan, birbirinizi iyi anlayabilirsiniz. Diğer taraftan, aynı anda duygusal iniş sürecinde olursanız, birbirinizi teselli etmeniz güçleşecektir. Yine de konuşmaya ihtiyaç duymadan anlaşabilmeniz ve birbirinizin hislerine karşılık verebilmeniz, ilişkinizi ahenkli kılacaktır. Sizin için en uyumlu eş, bir Yengeç olabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Geçmişten gelen kişi ve kavramlara, karşınızdaki kişiyi kıracak ya da ihmal edecek kadar yakınlık duymamalısınız. Onun da sizin kadar hassas olduğunu bilmeli, hareket etmeden önce kendinizi onun yerine koymayı unutmamalısınız.

Yengeç - Aslan  -Siz ilgi beklerken, Aslan da kendisini övmenizi bekliyor olabilir. Şefkat ve maddi birikim taleplerinizi tam olarak karşılayamayacak olsa da, gücü ve kudretli duruşu ile kendinizi son derece güvende ve rahat hissetmenizi sağlayacak, duygularınızdaki dalgalanmaları azaltacaktır. Uyumlu bir çift olmanız imkansız değildir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Sahip olduğu gücün kaynağının, büyük egosu olduğunu bilerek bu özelliğinden dolayı onu eleştirmemelisiniz. Normalde harcadığı paranın yarısıyla da kendisini tatmin edebileceği konusunda onu ikna etmelisiniz. Siz derin düşünürsünüz; bunu, sorunları doğru tanımlayıp uygun şekilde halletmeye çalışmakta kullanın.

Yengeç - Başak  -Başak, içindeki tutku ile ilgi beklentinizi karşılayacak, güvenlik arayışınızda yoldaşınız olacaktır. Aynen istediğiniz gibi size sadık kalacak, maddi konularda da sizin gibi hesaplı davranacaktır. Tartıştığınız zamanlarda bile kaba tavırlar takınmadığından, hassas yönünüz bundan etkilenmeyecektir. Genel olarak uyumlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

İkiniz de endişelenmeye meyilli olduğunuzdan, Başak'ın işin içinden çıkamadığı durumlarda, gücünüzü toplayıp ortamı yatıştıracak bir rol üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Utangaç veya çekingen yönleri ortaya çıkarsa, bunun da Başak'ın bir başka yönü olduğu kabul etmeyi ve anlayış göstermeyi öğrenmelisiniz.

Yengeç - Terazi  - Genel olarak uyumsuzlukların çıkacağı bir ilişki olabilecekse de, isterseniz yürütmeyi de başarabilirsiniz. Sizin ev ortamına ve huzura duyduğunuz isteğe karşılık olarak o, sık sık dışarıda olmak isteyebilir. İçedönüklüğünüze karşılık dışadönük bir tutum sergileyecektir. Sizin kadar geleceğini de düşünmez. Bir şeyi hazır olarak elde edebilecekse, sizin aksinize hazırlamakla vakit kaybetmez.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Onun vakit kaybı olarak algıladığı şeylerden bir parça uzak durmayı öğrenmelisiniz; kazandığını düşündüğü vakti size ayıracaktır. Kendini sürekli olarak evin dışına atmak istemesinin sizden uzaklaşmaya çalıştığı anlamına gelmediğini bilmeli, onun bu hayatına katılmalısınız.

Yengeç - Akrep  -O da sizin gibi ev hayatı, özel hayat ve sükunet konularında hassas olduğundan rahat anlaşabilirsiniz. En tutkulu aşıklar olarak bilinen Akrepler, ilgi ve şefkat ihtiyacınızı da karşılayacaktır. Konuşmaya gerek kalmadan anlaşabilir, arada bir alevlenen sert yönünü kontrol edebilirsiniz. Onun gitmesine izin vermemelisiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Akrep'i sadece tatlı sözlerle yola getirebileceğinizi bilmelisiniz. Herhangi bir konuda üzerine giderseniz sizi sokacaktır. Hareketlerini doğru okumayı öğrenirseniz, içindeki sıcaklığın ve size taptığının farkına varabilirsiniz.

Yengeç - Yay  -Tanıştığınızın günün pek de şanslı olduğu söylenemez. Rasyonelliği duygusallığınıza, eğlence isteği durgunluğunuza, kızdığındaki kabalığı hassaslığınıza karşı gelebilir. Yine de konuşmaya başladığında sizi büyüleyecektir. Yaylar belli bir ölçüde esnektirler; bu yüzden ilişkiniz illa başarısız olacak denemez.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Bakış açınızı, üzerinde tartışmanızı sağlayacak şekilde dile getirin. Mızmızlık yaptığınızı düşünürse sizi kıracaktır. Derinliğinizi açıkça gösterebilmeyi öğrendiğiniz zaman, gösterdiği ilgi de artacak, tamamen olmasa bile tatmin sağlayacaktır.

Yengeç - Oğlak - Oğlak, güvende hissetmek için çok çalışacaktır. Siz de güvenlik arayışında olduğunuzdan, onu anlayabilir, destek verebilirsiniz. Bu sayede size minnet duyacaktır. Güvenilirliği ve sadakati ile sizi kırmaktan uzak kalacaktır. Oğlak, gündüzleri işine, akşamları da size ayırarak duygusal tatmin sağlayacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Oğlaklar işkolikliğe eğilimlidirler; bu yüzden onları eleştirmemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Eğer bunu başarırsanız sizi el üstünde tutacak, ne kadar çok çalışırsa çalışsın kendinizi ihmal edilmiş hissetmenize izin vermeyecektir. Güvenlik arayışında destek vermekten kaçınmamalısınız.

Yengeç - Kova  -Bu, belki de en uyumsuz birlikteliklerden biri olacaktır. Kovalar sizin aksinize mesafeli, çok hareketli, oldukça değişken, bazen ilgisiz ve rasyoneldir. Dünya üzerinde Cennet yaratmak için çalışsalar da, sizin hassaslığınız ve ilişkide talep ettiğiniz konuları engel olarak görmeye meyilli olabilirler çünkü sadece ailesine değil, tüm topluma yönelik hamleler yapar, vakitlerini toplum içinde geçirirler.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Sizin duygularınıza sahip olmadığı için, sadece hissettiklerinize hayranlık duyabilirler. Bu hayranlığı nasıl artırmanız gerektiğini öğrenmeniz gerekebilir. Duygusal ihtiyaçlara değil, ortak noktalara ve özgürlüğe odaklanan bir ilişki yürütmenin yollarını bulmalısınız.

Yengeç - Balık  -Birbirinizin iç dünyasını rahatlıkla görebileceğiniz, bu sayede de uyumlu olarak sürdürebileceğiniz bir ilişkiniz olacaktır. İhtiyaçlarınızı o kadar rahat karşılayabilir ve eksiklerinizi giderebilirsiniz ki, son derece ideal bir birliktelik yaşayabilirsiniz. İki hassas, romantik ve duygusal davranmaya eğilimli insan, mükemmel bir bütün oluşturabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Balıklar maddi konularda acemi olduğundan, sizin gerçekçiliğinizi öne çıkarmanız gerekmektedir. Onu zorlamamayı, istediğini yapmasına izin vermeyi öğrenmelisiniz. Zaten sizi kırmaktan özenle kaçınacaktır. Ne kadar stresten kaçsanız da, kişiliklerin benzer ve hassas yönlerinin çakışmasını engellemeyi öğrenmelisiniz.Kadınlar İçin..

Yengeç - Koç

Sert ve haşin olan Koç, her ne kadar bayan olsa da, aradığınız sükuneti size veremeyebilir. O dışarılarda hareket ararken, evde kalmak isteyen siz, ona uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda o fazlasıyla girişkendir. Sizin çekincelerinize gülüp geçebilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

İlgi ihtiyacınızı dizginlemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Aynı zamanda, eve olan bağlılığınızı biraz azaltıp Koç’un peşinden yeni yerlerde yeni maceralara atılmaya da alışmalısınız.

Yengeç - Boğa Boğa, duygusal yönünüzü tatmin edebilir. Aynı zamanda, çok toleranslı olduğu için sizi kıracak hareketlere de yönelmeyecektir. O da rahatlık ve huzur istediği için iyi anlaşabilirsiniz. Sadakat beklentileriniz boşa çıkmayacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

İkiniz de durağan insanlarsınız; bu nedenle birinizden birinin daha hareketli olmayı öğrenmesi gerekiyor. Ayrıca sakın onu kızdırmayın. Öfkesi yıkıcıdır ve kolay kolay da dinmez.

Yengeç - İkizler İkizler fazla romantik ve ilgi gösteren bir insan tipi değildir. Aynı zamanda evde oturmaktan da hoşlanmaz. Ancak, uyum sağlama becerisi sayesinde sorunlarınız azalacaktır. Eğer sorunları tamamen ortadan kaldırmak istiyorsanız, uyum sağlama işini sadece ona bırakmayın. Karşılıklı fedakarlıklarla çok iyi bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Ona biraz duyusal derinlik katmayı öğrenmelisiniz. Ayrıca, sosyal ortamlarda da rahatlamayı başarmanız gerekebilir. Onu sürekli evde oturtamayacağınızı unutmayın.

Yengeç - Yengeç Şefkatli ve güvenlik arayışında olan iki kişisiniz. İkiniz de duygusal yönden hassas olduğunuzdan, kırıcı hareketlerin neler olduğunu bilecek ve bunlardan kaçınacaksınız. Birbirinizi hissederek, sözlü iletişime gerek duymadan anlaşabilirsiniz. Bu sayede de biri diğerine ihtiyaç duyduğunda, onu hep yanında bulacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Geleneklere bağlılığınızı dizginlemelisiniz. Ayrıca, ev yaşamına duyduğunuz sevgiyi de kontrol altında tutun. Katı biçimde gelenekçi, evden dışarı çıkmayan bir çifte dönüşmekten kaçının.

Yengeç - Aslan Siz Aslan’dan ilgi bekleyeceksiniz. O ise sizin takdirinizi almayı. Aslan’la olan ilişkinizde ilk adımı hep siz atın. Ona sadece karşılığını vermek kalsın. Gücü ve kudreti ile ihtiyaç duyduğunuz güvenlik hissine sahip olmanızı sağlayabilir. Ancak biraz bonkördür, bu nedenle maddi konularda sizi bir parça endişelendirebilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Onun hoşlandığınız gücünün ve büyük yüreğinin, bazen hoşlanmayacağınız egosu sayesinde var olduğunu unutmayın ve anlayış gösterin. Onu sık sık övmeyi öğrenin. Böylece, o da size daha sık ilgi gösterecektir.

Yengeç - Başak Maddiyat, sadakat ve güvenlik anlayışı konularında uyumlusunuz. Başak ayrıca sakindir, bu nedenle duygularınızı da incitecek şeyler yapmayacaktır. Tek sorunu aşırı titizliği olabilir ama buna da anlayış gösterirseniz, o çok sevdiğiniz ev ortamını son derece düzenli ve hoşa gidecek bir hale getirebilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Başak sizden daha fazla tedirgin olabilir. Kontrolü sağlamak görevi size düşecektir. Bu nedenle, endişelenmemeyi ve güçlü olmayı öğrenmelisiniz. Diğer taraftan, Başak her zaman sıcak davranmaz. Bunun da ilgilenilmediğiniz düşüncesine yol açmasını engelleyin. Hep aklının bir köşesinde olmaya devam edeceksiniz.

Yengeç - Terazi Onun zarafeti ve kibarlığı duygularınızı okşayacaksa da, sizin ev yaşamı tanımınız, onunkiyle pek uymayabilir. O gücünü dış dünyadaki aktivitelerden alır, siz ise evde baş başa yemek yemekten mutluluk duyarsınız. Terazi’nin sosyalliğini engellememeye çalışırsanız, o da size ve evine ihtiyaç duyduğunuz kadar vakit ayıracaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Onun geleceğini planlamaya ayırdığı vakti az bulursanız, onun yerine siz plan yapmaya kalkmayın. Onu, kendi istediği gibi davranmakta serbest bırakmalısınız. Sosyal yaşama duyduğu ihtiyacı tatmin etmesine de izin verin.

Yengeç - Akrep Akrep özellikleri, özel hayat ve güvenlik konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Akrepler’in en büyük sorunlarından biri sahiplenme olarak görünse de, sizin ilişkinizde bu problem olmayacaktır. Bu sayede onun size ne kadar düşkün olduğunu anlayacaksınız. Duygusal yöndeki beklentilerinizin tamamen karşılanması sürpriz değildir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Akrep’in kendi istediği zaman gösterdiği şefkat ile yetinmeyi öğrenmelisiniz. Yalnız kalmak istediği zaman onu rahat bırakın, kendi dünyasından çıktığında her şeyi telafi edecektir.

Yengeç - Yay Mantıklı ve hareketli Yay, sizin duygusal ve durağan yapınıza uyum sağlamakta zorlanacaktır. Onu sıkarsanız, duygularınıza aldırmadan sizi kırabilir. Ancak, Yay’ın değişken olduğunu da unutmayın. Ona uyum sağlar ve bazı konularda da dönüştürmeyi başarırsanız, iyi bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Yay duygusal değil, mantıklıdır. İncelemeye bayılır. Bu nedenle, ilgi çekici biri olmayı başarırsanız ilgisi sizin üzerinizde daha fazla yoğunlaşacaktır. Ancak, hiçbir zaman tam olarak duygusal ve romantik bir kişi olamayacağını bilin ve buna bir an önce alışın.

Yengeç - Oğlak Oğlak kendini güvende hissetmek ister. Siz de aynı isteği paylaştığınız için iyi anlaşırsınız. Ayrıca Oğlak da sizin gibi yeniliklere kolay kolay prim vermez. Siz güvenli ev ortamını oluşturma görevini üstleneceksiniz. Oğlak da bunu başarmanız için gerekli olan maddi ve manevi kazançları sağlayıp önünüze getirecektir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Oğlak çok çalışacak, kimi zaman eve ayırmasını beklediğiniz zamanı da işleriyle uğraşarak geçirecektir. Buna anlayış göstermeyi öğrenmeniz gerekiyor. Unutmayın ki o, vaktini işe bile ayırsa, o işleri sizin refahınızı sürdürebilmek için yapmaktadır.

Yengeç - Kova Pek de uyumlu olduğu söylenemeyecek bir ilişkiniz var. O mantık ile dünyayı daha iyi bir yer yapmaya çalışır, siz ise duygularınızla evinizi daha iyi bir yer yapmaya... Onun kendiniz kadar evde kalmasını, sizinle romantik akşam yemekleri yemsini fazla beklemeyin. Sizin duygusal ihtiyaçlarınız karşılamak da, onun için dış dünyadaki toplumsal sorunları gidermekten sonra gelecektir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

İç dünyanızda yaşadıklarınızı paylaşmayacağı için, hislerinizi somut bir biçimde dile getirmeli ve ondan da duygusal hamleler yerine mantıklı hamleler yapmasını beklemelisiniz. Bir sorununuz olduğu zaman ilgi gösterip duygularınızı onarmak yerine size bir hareket planı sunacaktır. Bu nedenle kırılmamalısınız.

Yengeç - Balık Balık sizin iç dünyanızda olan bitenleri sezecektir. Bu nedenle, siz daha ağzınızı açmadan onu yanınızda bulacaksınız. Size ilgi ve şefkat göstermekten hiç vaz geçmeyecektir çünkü o da sizin gibi duygusal ilişkilere önem veren biridir. Hassaslık ve romantizmin tanımladığı iki insan, birbirini tamamlayabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Balıklar çok hayalcidir. Bu nedenle, her ne kadar duygusal olsanız da, gerçekçi bir bakış sağlaması gereken kişi siz olacaksınız. Ayrıca kendi dünyasına kaçmak istediği zaman onu koruyacak ve dış dünyaya karşı siper olacak kişi yine sizsiniz. Onu bir çocuk, kendinizi de anne gibi görmeye başlayabilirsiniz.

http://www.astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...