Clinton - Trump yarışını NTV'den takip edin

ABD yeni başkanını bu gece belirleyecek. NTV başkanlık seçimini özel yayın ile yakından takip ediyor. Seçim ile ilgili son dakika gelişmeleri ve sonuçlar anında NTV ekranında yer bulurken, sabah saatlerine kadar çok sayıda uzman akademisyen seçim sonuçlarını analiz edecek, başkanlık sistemi hakkında az bilinenleri konuşacak, yorumlayacak.

ntv.com.tr 07.11.2016 - 17:46 | Son Güncelleme : 08.11.2016 - 21:37

Clinton - Trump yarışını NTV'den takip edin

NTV, ABD Başkanlık seçimlerini uzun bir yayın maratonu ile takip ediyor. Özel yayında, ABD’de başkan adaylarının bulunduğu seçim merkezlerinden canlı yayınlar, özel röportajlar, uzman konuklar ve kapsamlı bilgi dosyaları ile başkanlık ve kongre seçimleri yakın plana alınıyor. 

Seçim bilgileri ve sonuçlar anında NTV ekranında yer bulurken, ülke genelinin yanı sıra her eyaletin sonuçları da özel hazırlanan grafikler yardımıyla en anlaşılır şekilde ekrana yansıyor. 

Özel yayın, seçim sonuçlanıncaya kadar devam edecek, sonuçların ardından da stüdyo konukları ve ABD’deki muhabir bağlantıları ile değerlendirilecek. 

Oğuz Haksever ve Ahmet Yeşiltepe’nin sunacağı özel yayın maratonunda ABD’nin New York kenti ile en kritik eyaletlerden yapılacak muhabir bağlantıları derinlik kazandıracak. 

İstanbul merkez stüdyoda ise sabah saatlerine kadar çok sayıda uzman akademisyen seçim sonuçlarını analiz edecek, başkanlık sistemi hakkında az bilinenleri konuşacak, yorumlayacak. 

NTV'DEN ENFES BELGESEL: İKİ ADAYIN YAŞAM ÖYKÜSÜ

ABD başkanlık seçimi ile ilgili son gelişmeleri Washington'dan Hüseyin Günay, New York'tan Deniz Kilislioğlu, Arizona'dan Burak Özcan, İstanbul'dan Yağız Şenkal NTV canlı yayınına bağlanarak izleyiciye aktarıyor. NTV Ankara Büro da seçim ile ilgili gelişmeleri bağlantılar ile izleyiciye aktaracak.  

Seçim gecesi NTV canlı yayınına katılacak olan Prof. Fuat Keyman, Prof, Süha Atakule, Yrd. Doçent Burak Künay, Bilgi Üniversitesi öğretim üyesi ve reklamcı Levent Erden, Gazeteci Kubilay Çelik ve NTV programcısı Mete Çubukçu sonuçları anı anına değerlendirecek.

Sayfa Yükleniyor...