Portekiz'e Türkiye'li eleştiri!

Portekiz'e elenen Hırvatistan'da büyük üzüntü yaşanıyor. Vedran Corluka, Quaresma'nın 117'inci dakikadaki golüyle elendikleri Portekiz'i eleştirirken, "Türkiye ve Çek Cumhuriyeti'nden daha kötüler" dedi.

Ntvspor 26.06.2016 - 15:37

Portekiz'e Türkiye'li eleştiri!

Rusya'nın Lokomotiv Moskova'nın da kaptanlığını yapan Hırvat Vedran Corluka, Euro 2016 son 16'da elendikleri Portekiz'i hedef aldı. Fernando Santos'un ekibini eleştiren Corluka, Portekiz'in grup maçlarındaki rakipleri Türkiye ve Çek Cumhuriyeti'nden daha zayıf olduğunu söyledi.

Euro 2008'de Türkiye'ye elendikleri çeyrek final maçının daha acı verici olmasına rağmen, bu turnuvada Tanrı'nın kendilerinin daha ileriye gitmesini istemediğini söyleyen Corluka, "Sanki bir lanet gibiydi. Golde topu izliyordum. Kontrol ettiğim sırada kaçırdım. Ronaldo'nun önüne düştü. Vuruşunu Subasic çeldi; ancak Quaresma golü attı. Sanırım böyle olması gerekirdi. Soyunma odasında oyuncuların çoğu ağlıyordu. Herkes onlardan daha iyi takım olduğumuzu biliyor" sözleriyle elenmelerinden yaşadığı üzüntüyü dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...