Sürücülere 'Çikolata molası'

DHA

Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel ile Emniyet Müdürü Metin Ercan, ekiplerin yaptığıyol kontrolünde sürücülereçikolata, kolonya ve karanfil hediye etti. Sürücüler, yapılan sıkı kontroller için teşekkür etti.

 • 1

  Marmaris'te, yeni görevine başlayan Marmaris İlçe Emniyet Müdürü Metin Ercan koordinesinde, Kurban Bayramı sonuna kadar her gün yapılacak genel asayiş denetimi ve yol kontrollerinin ilki gerçekleştirildi.
 • 2

  Terörle mücadele, asayiş, trafik ve güvenlik büro polislerinin katılımlarıyla Marmaris-Muğla ve Marmaris-Datça Karayolu giriş-çıkışları kesilerek denetimler başlatıldı. Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel ve Marmaris Emniyet Müdürü Metin Ercan durdurulan sürücü ile araçlarda bulunanlara bayram çikolatası, kolonya ile karanfil verdi.
 • 3

  Kaymakam Yüksel, sürücülere trafik kurallarına uydukları için teşekkür ederek bayramlarını kutladı.
 • 4

  Kaymakam Yüksel ve Emniyet Müdürü Ercan'ın trafik kurallarına ilişkin uyarıcı el ilanları dağıttığı denetimde, sürücülerin trafik kurallarına uymaları ve dinlenerek araç kullanmaları istendi. Denetimlerde özellikle kurban getiren kamyonet ile kapalı kasa araçlar polis detektör köpekleri ile dikkatlice arandı.


 • 5

  Marmaris Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçe giriş ve çıkışlarının yanı sıra kent merkezinde de genel asayiş denetimi yaptı. Alışveriş merkezi, otopark ile caddelere park etmiş araçların plaka sorguları ve çok sayıda kişinin sicil taraması yapıldı.
 • 6

  Çeşitli birimlerde görevli 200 polis ellerinde tablet ile 1 gün içinde yaklaşık 8 bin aracın plakası ve 12 bin kişinin sicil taramasını yaptı. Çeşitli mahkemeler tarafından hakkında yakalama kararı bulunan 13 kişi gözaltına alındı. Hacizli, evraklarında eksiklik bulunan 43'ü motosiklet toplam 51 araç otoparka çekildi.