"30 yaşın altındaki kimselere güvenmeyin" (30 yaşında 30 fotoğrafla Rihanna)

Barbados'lu şarkıcı Rihanna 20 Şubat'ta 30 yaşına girdi. Ri-Ri dün sosyal medya hesabından dikkat çeken tişörtüyle doğum gününe özel bir paylaşımda bulundu. "30 yaşın altındaki kimselere güvenmeyin, Rihanna'dan nefret ediyorum" baskılı bir tişört giyen şarkıcı 30 yaşına basmış olsa da kendini 20'li yaşlarda hissettiğini de belirtti... İşte 30. yaş gününde 30 fotoğrafla Rihanna ve hakkında bilmeniz gerekenler

 • 1

  Günümüzün en popüler stil ikonlarından biri olan Rihanna, çıkış yaptığı günden bu yana giydikleri, çılgın saç modelleri ve takılarıyla her zaman ilgi odağı olmayı başardı. Peki ama 30. yaş gününü kendine has şekliyde kutlayan Rihanna hayatımıza ne zaman girdi, neleri sever ve nelerden korkar? İşte Rihanna hakkında bilmeniz gerekenler...
 • 2

  Karayipler'in bağımsız adası Barbados’ta, 2008 yılından bu yana 22 Şubat sıradan bir gün değil, resmi bir tatil günü. Barbados’lu olan Rihanna, kendi ülkesini 7 yıldır her 22 Şubat günü kutlayarak onurlandırılıyor.
 • 3

  15 yaşında kariyerinin keşfedilme basamağını tırmanan Rihanna’nın eğitim hayatını askıya almış olması anlaşılır olabilir. Fakat kariyerinde zirveye ulaşıp, eğitim durumunu güncellememesi biraz şaşırtıcı. Çünkü Rihanna hala mezun değil.
 • 4

  Sahneye çıkmadan heyecanlanmak, işinde yıldızlaşan isimlerin en büyük motivasyonu. Birçok isim bu heyecanı yenmek için çeşitli yollara başvururken, Rihanna çareyi bir shot likörde buluyor.
 • 5

  Bir dünya yıldızının batıl inançları olamaz mı? Hayaletlerden korkan Rihanna, Hollywood’un meşhur oteli Chateau Marmont’a, şatoda hayaletlerin yaşadığına inandığı için adım dahi atamıyor.
 • 6

  Rihanna’yı yakın mesafeden görmek için Los Angeles’a yolunuz düşerse Il Ristorante di Giorgio Baldi’ye uğramadan geçmeyin. Santa Monica’daki bu restorana Los Angeles’ta bulunduğu her akşam uğrayan Rihanna’nın hiç değişmeyen garsonu ise Marco.
 • 7