Bade İşçil 'Fakir karakteri oynamaya tipim müsait değil' sözlerine açıklık getirdi

Ufak Tefek Cinayetler'deki Pelin karakteriyle adından söz ettiren Bade İşçil geçtiğimiz günlerde söylediği "Hep durumu iyi zengin kızı oynuyorum ama fakire tipim müsait olmuyor herhalde" sözlerine açıklık getirdi.

 • 1

  Bade İşçil, Ufak Tefek Cinayetler
  Son olarak Star TV'de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler'de Pelin karakteriyle izleyici karşısına çıkan Bade İşçil, City’s AVM’de objektife takıldı.

 • 2

  Bade İşçil, Ufak Tefek Cinayetler
  Soruları yanıtlayan oyuncu geçtiğimiz günlerde yaptığı “Fakir karakteri oynamaya tipim müsait değil” açıklamasıyla ilgili konuştu.

 • 3

  Bade İşçil, Ufak Tefek Cinayetler
  İşçil, “Açıklamam yanlış anlaşıldı. Sorulan soruya o şekilde cevap verdim. Ben oyuncuyum, bana ne rol verilirse onu oynarım. Benim tipim her şeye müsait. Biz kadınız, her şey gelir elimizden" dedi.

 • 4

  Bade İşçil, Ufak Tefek Cinayetler
  35 yaşındaki oyuncu sözlerine şöyle devam etti: Fakir olsak da yaşarız. Hele ki ben anneyim ya, soğandan çorba bile yaparım Allah’a şükür.
 • 5

  Bade İşçil, Ufak Tefek Cinayetler
  Ne olmuştu?

  Bade İşcil'e genelde Nebahat Çehre gibi zengin kadın rollerinde oynadığı ve fakir bir kadın rolünü de canladırmak isteyip istemediği soruldu. Gelen teklifleri okuyup değerlendirmeye aldığını belirten İşcil; “Çıkarılması zor roller geliyor. Beni de öyle şeyler heyecanlandırıyor. Tabii hep durumu iyi zengin kızı oynuyorum ama fakire tipim müsait olmuyor herhalde" ifadelerini kullandı.