Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın senaristinden Deniz Çakır ve Olgun Şimşek açıklaması

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosundan ayrıldığı öne sürülen Deniz Çakır, iddiaları doğrulayarak veda açıklaması yaptı. Dizinin senaristi Bahadır Özdener de, "Deniz ile vedalaştık" derken projede 'Kimsesiz Yaşar' karakterine hayat veren Olgun Şimşek'in de ayrılığını duyurdu.

 • 1

  Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli’nin eşi Meryem karakterine hayat veren Deniz Çakır, eylülde yeni bölümleriyle ekrana gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tanıtım çekimlerinde yer almayınca ayrılık iddiaları ortaya atıldı.
 • 2

  Bu iddiaların ardından dizinin senaristi Bahadır Özdener ve Deniz Çakır'dan açıklamalar peş peşe geldi.
 • 3

  Bahadır Özdener Instagram hesabından Deniz Çakır'ın da yer aldığı bir fotoğraf paylaştı ve altına şu notu düştü: "Ayrılık vakti... Deniz ile vedalaştık. Olgunla da. Çok kıymetli oyuncularla çalıştık bugüne kadar. Yaptığımız işin zor yönlerinden biri bu ayrılıklardır. Yeni öykülere yelken açmak zamanı şimdi. Eminim Deniz ve Olgun yeni maceralarında çok başarılı olacaktır. Yeniden bilikte olmak da kısmet işi... Umarım yollarımız yeniden kesişir..."
 • 4

  Çakır da Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile ayrılığı doğruladı. Çakır şu sözleri dile getirdi: "Üç sezon boyunca şahane bir macera yaşadık... Ben çok sevdim Meryem’i... Çok şey öğretti bana... Anne olmadan, anneliğin mucizesini tattırdı. Çok ağladı Deniz, Meryem’i hissetmeye çalışırken... Kalbimin Meryem kadar yandığını söyleyebilirim; o olmaya çalışırken... İyi ki de girdi hayatıma.. Şimdi bu maceranın sonuna geldik."
 • 5

  "Emeğime saygı duyan, bu macerada yol arkadaşım olan herkese bin minnet... Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim. Hep öyle yaptım... “İyi insan” olmak güzel... Yanlış olanın karşısında durmak da... Her zaman sevgi ve umutla... DENİZ ÇAKIR"