Magazin Turu (16 Haziran 2017)

Aras Bulut İynemli'den Sinem Kobal'a, Aleyna Tilki'den Tarkan'a hangi ünlü nerede görüldü, ne dedi? Kısa kısa magazin turu...

 • 1

  "AİLEMİ ÇOK ÖZLEDİM"

  ‘İçerde’nin Mert'i Aras Bulut İynemli, önceki gün Arnavutköy’deydi.

  İynemli, “Son haftaya girdiğimiz için her gün çekimimiz var. Pazartesi günü Lütfi Kırdar Gösteri Merkez’inde MİKADER ile buluşup final bölümümüzü izleyeceğiz. Son oldukça hüzünlü olacak. Ailemi çok özledim. Dizi biter bitmez ilk olarak onların yanına ziyarete gideceğim. İyice dinlenmek istiyorum” dedi.
 • 2

  "YOLDA KONUŞMAM"

  Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi oyuncu Sinem Kobal önceki gün Baltalimanı trafiğinde objektiflere yansıdı.

  Rumelihisarı’nda bulunan evine giden Kobal, karşısında basın mensuplarını görünce şaşırdı. Kobal, “Artık yolda giderken röportaj yapmıyorum” dedikten sonra evinin yolunu tuttu.
 • 3

  TARKAN'DAN YENİ ALBÜM POZU

  Tarkan, eşi Pınar Dilek’le Baltalimanı sahilinde objektiflere takıldı.

  Tarabya’daki evine gitmeye çalışan Megastar, otomobilinin camını açarak yedi yıl aradan sonra çıkardığı ‘10’ albümüyle poz verdi. Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Tarkan, “İnşallah herkes çok beğenir” dedi.
 • 4

  "TAKDİR ALDIM"

  Aleyna Tilki, önceki akşam kız kardeşiyle Bebek sahilinde yürüyüş yaparken görüntülendi.

  Habercilere “Ne zaman bakımsız halde dışarı çıksam sizinle karşılaşıyorum” diye takılan Tilki, karne sorusuna ise “İlk döneme göre daha iyi geldi, takdir aldım. Kardeşim de teşekkür aldı” diye yanıt verdi.
 • 5

  "SÜTÜM İKİZLERE YETİYOR" 

  Geçtiğimiz aylarda ikiz bebeklerini kucağına alan Başak Sayan, önceki gün Bebek’teydi.

  Oyuncu, “Çok duygusalım. Geç anne olmamla alakası olmalı. Süt anneye ihtiyaç duymadım. Sütüm iki çocuğuma da yetiyor” dedi.
 • 6

  "FETTAH ZORLA YEMEK YEDİRMEYE ÇALIŞIYOR"

  Fettah Can, yaklaşık beş aylık hamile eşi Cansu Kurtçu ile Etiler’de görüntülendi.

  Karnı belirginleşen Kurtçu, “İkiz bebeğimiz olacak biri kız, biri erkek” dedi. Aşermeye başlamadığını söyleyen Kurtçu, “Aşermeler yaşamıyorum. İştahım kapandı. Fettah zorla yemek yedirmeye çalışıyor” ifadelerini kullandı.
 • 7

  SIFIR MAKYAJ 

  Son olarak Vatanım Sensin dizisinde Lucy karakterine hayat veren Saadet Işıl Aksoy,
  önceki gün Nişantaşı’nda iş toplantısı sonrası objektiflerine takıldı.

  Yüzünde sıfır makyajla dikkat çeken Aksoy, kolundaki madikal bileklik ilgili “Biraz ağrım vardı ama doktora gittim önemli bir durum olmadığını söyleyerek bu bilekliği verdi. Bileğimdeki ağrı geçene kadar birkaç gün bu bileklikle dolaşacağım” dedi.

 • 8

  "GÖRÜŞMELER YAPACAĞIZ"

  Oyuncu Berna Laçin, önceki gün kızı Ada ile birlikte Emaar Square Mall’daydı.

  Güzel havayı alışveriş yaparak değerlendiren anne kız, spor kıyafetleriyle dikkat çekti. Henüz yaz tatiline çıkmadıklarını söyleyen Laçin, “Şu an işlerimle ilgileniyorum, kızım Ada’nın okulu bitti, Fransa’ya gidip eğitimi ile ilgili görüşmeler yapacağız” dedi.
 • 9

  "BİRİ ARKADAŞIM BİRİ MENAJERİM"

  Vatanım Sensin'de Leon karakterine hayat veren Boran Kuzun önceki gün menajeri ve bir kadın arkadaşıyla objektiflere takıldı.

  Muhabirleri fark eden kadınlar bir anda panik yapıp oyuncunun yanından uzaklaşmaya çalışsalarda görüntülenmekten kurtulamadı. Olanları fark eden Kuzum muhabirlere “Biri arkadaşım, biri menajerim” şeklinde açıklama yaparak yoluna devam etti.
 • 10

  SORULARA YANIT YOK

  Oyuncu Engin Öztürk’le bir dargın, bir barışık olan İdil Fırat, önceki akşam Cihangir’de objektiflere yansıdı. 

  Fırat, basın mensuplarını görünce masadan kalkan Fırat, mekanın iç kısmına geçti ardından da mekandan ayrıldı. Fırat, soruları ise yanıtsız bıraktı.