Magazin Turu (9 Şubat)

Kadir İnanır'dan Demet Akalın'a, Bergüzar Korel'den Asena Atalay'a hangi ünlü nerede görüldü, ne yapıyordu, ne söyledi? Kısa kısa magazin haberleri...

 • 1

  MOR STİL 

  Türk sinemasının usta ismi Kadir İnanır, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi.

  İnanır, katılacağı bir toplantı öncesi mağazaları dolaştı. 67 yaşındaki oyuncuyu karşısında gören sevenleri, İnanır'la hatıra fotoğrafı çektirdi.

  İnanır’ın mor kazak, atkı ve mendiliyse dikkatlerden kaçmadı.

  Kadın hareketinin sembol rengi olarak bilinen mor feminizmi simgeliyor. 

 • 2

  "ÇIKAN HABERLERİ OKUDUKÇA UTANDIM"

  Demet Akalın, Hülya Avşar ile arasında çıkan şarkı tartışmasına son noktayı koydu. Akalın, Avşar’ın kendisine kırılmadığını söyledi.

  "Onu yeniden yaratacağım” dediği Hülya Avşar’a şarkı bulup, satın alan Akalın, geçtiğimiz gün Etiler Akmerkez’deydi. Alışveriş öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Akalın, Avşar’ın kendisine kırılmadığını, hatta esprili bir şekilde mesajlaştıklarını belirtti. 

  Akalın şöyle konuştu: “Çıkan haberleri okudukça utandım, üç gün olayın ezikliğini yaşadım. Neyse ki üç gün sonra o beni aradı. Allah’tan böyle şeylere takılacak bir kadın değil." 

 • 3

  "KAFE KAPANMADI"

  Vatanım Sensin'in Azize'si Bergüzar Korel ile aynı dizinin Cevdet'i Halit Ergenç, önceki gün Etiler Bebek’te objektife takıldı.

  İkili, Korel’in Cihangir’deki kafesinin kapandığı yönündeki iddiaya yanıt verdi: “Yoğun kar nedeniyle birkaç gün kapalıydı, o kadar. Ticari bir sorun yok.”
 • 4

  SOYADI VURGUSU

  Futbolcu Caner Erkin’den boşandıktan aralarındaki 'icra' olayıyla gündeme gelen Asena Atalay’a, geçtiğimiz gün Etiler Akmerkez’de objektiflere takıldı.

  Atalay spor kıyafeti ve makyajsız hali ile dikkat çekerken, Hepsi grubunun vokallerinden Cemre ile birlikte alışveriş yapmaya geldiklerini söyledi.

  Asena Hanım, artık kendi soyadı 'Atalay’ı kullandığını belirtti.

  Eski eşinden olan oğlu Çınar ile ilgili açacağı dava hakkında sorulan soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti.
 • 5

  YEMEKTE BULUŞTULAR

  Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç, önceki akşam sevgililerini alıp yemeğe çıktı. Yenenler’e sevgilisi Dila Tarkan, Koç’a ise oyuncu sevgilisi Yağmur Tanrısevsin eşlik etti. 

  Yemekten arda kalan kemikleri hayvanlar için paket yaptıran Oğuzhan Koç, “Kediler beni bekler” diyerek aracına bindi.
 • 6

  "İLHAN VE SERHAT'I İZLEMEDİM" 

  Tümer Metin ile Gamze Topuz, Nişantaşı'nda el ele objektiflere yansıdı.

  Çift bir restoranda yemek yedi. Metin, bu yıl 'Survivor'da yarışan eski futbolcu arkadaşları İlhan Mansız ve Serhat Akın'ı henüz izlemeye fırsat bulamadığını belirtti. 

  İkili, basın mensuplarının Metin'e, yönelttiği "Size teklif gelse Survivor'a gider misiniz?" sorusunu gülerek cevapsız bıraktılar.
 • 7

  "BENİ ÖCÜ SANIYORLAR"

  Klip çekimleri sırasında attan düşerek büyük tehlike atlatan Aynur Aydın, Nişantaşı'nda görüntülendi. Aynur, sağlığına kavuştuğunu söyledi.

  Yaşadığı korkuyu "Bundan sonra eşeğe bile binmem" sözleriyle tarif eden genç şarkıcı, oyunculuğa sıcak baktığını belirterek, "Oyunculuk teklifi alıyorum ama nedense korku filmleri geliyor. Şimdiye kadar 5 korku filmi senaryosu geldi. Beni öcü olarak oynatacaklar galiba. Sizce bu bir hakaret mi? Belki karşınıza öcü olarak çıkabilirim" dedi.

 • 8

  "RADYO BENİM DÜKKANIM" 

  Radyoculuk kariyerinin yanı sıra oyunculuğuyla da adından söz ettiren Kadir Çöpdemir, Akasya AVM'de objektiflere yansıdı.

  Çöpdemir, “Mart ayının ilk haftasında Yeşim Salkım ile 'Bahtiyar Bahtıkara' adlı bir sinema filminde oynadık. Eğlenceli, naif, kendi içinde aile sıcağını yansıtan ama tatlı mizahı da olan bir film. Vizyona girmesini bekliyoruz. TRT'de yeni bir şovum başladı. Performansla bilginin harmanlığı eğlenceli bir yarışma programı, eğlenceli bir program. Tabii ki radyoya devam ediyorum. Radyo benim dükkanım. Dükkan kapatılır mı? Esnaf dükkanını kapatmaz, ama üzerine yeni işler koyar” dedi.