Pınar Altuğ: Seksiyim; sarışın, uzun boylu, uzun bacaklıyım

Oyuncu Pınar Altuğ, “Fiziksel özelliklerim gereği seksiyim; sarışın, uzun boylu, uzun bacaklıyım. Ama ruhum hiç o seksapeli öne çıkarıp bir yere gelmeye uygun olmadı” dedi.

 • 1

  ‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle yeniden ekrana dönen Pınar Altuğ, “Kimseyle tartışmıyor, savaşmıyorum. Benim savaşım kendimle ve hayata güzel tarafından bakıyorum” dedi.

 • 2

  Erken yaşta babasını, kısa süre sonra annesini kaybeden Altuğ, Hürriyet’e verdiği röportajda, “Çok küçük yaşta yalnız kaldığım için güçlü bir karakterim var. Kimseye eyvallahım yok. ‘Beni böyle beğeniyorsan beğenirsin’ deme lüksüne sahibim” şeklinde konuştu.

 • 3

  “Fiziksel özelliklerim gereği seksiyim; sarışın, uzun boylu, uzun bacaklıyım” diyen 42 yaşındaki oyuncu, “Ama ruhum hiç o seksapeli öne çıkarıp bir yere gelmeye uygun olmadı” ifadesini kullandı.

 • 4

  “Cinsellik olmadan hayat olur mu? Asla olmaz” diyen Altuğ, “Benim seksapelimi ön plana çıkarıp bununla iş yapmıyor olmam, ruhumun öyle olmadığı anlamına gelmiyor” dedi.

 • 5

  Altuğ, “Bir şey elde etmek için seksapelimi değil, tatlı dil ve zekamı kullanırım. Cinsellikle bir şeyleri ele geçirmeyi ucuz buluyorum. Bir de mahrem olmayı seviyorum. Eğer kameraların önünde kocamın kucağına oturup öpmediğim için cinsiyetsiz addediliyorsam bundan memnunum” yorumunu yaptı.

 • 6

  Kendinden dokuz yaş küçük Yağmur Atacan’la evliliği sürekli eleştiri konusu edilen Altuğ, “Bunu eleştirenler kadınlar. Çünkü karşılarında kendi yaşamak istedikleri şeyi yaşayamayan, güçlü bir kadın var. Bunu herkes ister anlamında söylemiyorum tabii. Aşk tesadüfleri sever, bizim için de her şey öyle başladı” dedi.