Tarkan: Milletimin ülkesine sahip çıkması beni duygulandırdı

Tarkan’ın merakla beklenen Harbiye Açıkhava konser maratonu, önceki akşam başladı.

 • 1

  32 KİŞİLİK ORKESTRA

  32 KİŞİLİK ORKESTRA
  Tarkan sahneye 32 kişilik orkestrası eşliğinde ‘Ahde Vefa’ albümündeki unutulmaz Türk Müziği şarkıları ile perdeyi açtı. 43 yaşındaki Megastar konserin başında duygu ve düşüncelerini aktaran bir konuşma yaptı.
 • 2

  "TATSIZ DURUMLAR HEPİMİZİ ÜZDÜ"

  "TATSIZ DURUMLAR HEPİMİZİ ÜZDÜ"
  Tarkan şöyle konuştu: "Hepinize de hepimize de geçmiş olsun demek istiyorum. Geçen aylarda yaşanılan o çok tatsız durumlar hepimizi çok üzdü."
 • 3

  "ÜLKEMLE GURUR DUYUYORUM"

  "ÜLKEMLE GURUR DUYUYORUM"
  "Ama milletimin ülkesine sahip çıkması o kadar duygulandırdı ve beni mutlu ettiki hepinizle gurur duyuyorum. Ülkemle gurur duyuyorum, ülkesine sahip çıktığı için. Üstelik her tür insan el ele verdiler ve korudular ülkemizi. Çok teşekkürler burdan hepinize."
 • 4

  "ÜZÜNTÜNÜZÜ UNUTUN"

  "ÜZÜNTÜNÜZÜ UNUTUN"
  "Bu gece istiyorum ki iki saatliğine de olsa derdinizi üzüntünüzü evde bırakmış olun bu gece buradan kuşlar gibi hafif olarak gidin evinize."
 • 5

  İKİNCİ YARI POP

  İKİNCİ YARI POP
  Açılışı Türk Müziği klasikleriyle yapan Tarkan konserin ikinci yarısında ise “Cuppa”nın da yer aldığı sevilen pop şarkıları ile sevenlerini coşturdu.
 • 6

  "YÜREĞİNİZE DOKUNACAK"

  "YÜREĞİNİZE DOKUNACAK"
  Tarkan, sevenlerine büyük bir sürpriz yaparak “birçok kişinin yüreğine dokunacak” sözlerinin ardından “Üşüdüm” isimli şarkıyı Açıkhava’da seslendirdi.
 • 7

  BİRÇOK ÜNLÜ İSİM İZLEDİ

  BİRÇOK ÜNLÜ İSİM İZLEDİ
  Yedi konserlik Açıkhava maratonunun ilk gecesinde Megastar’ı dinlemeye gelenler arasında Revna Demirören, Hakan Sabancı, Aslışah Alkoçlar, Şükran Güzeliş, Nilgün Belgün, Çağla Şikel, Tuba Ünsal, Emel Yıldırım gibi ünlü isimler de vardı.
 • 8

  ALTI KONSER DAHA

  ALTI KONSER DAHA
  Tarkan konserleri 'Tarkan Zamanı' sloganıyla 4, 6, 7, 9, 10 ve 11 Eylül tarihlerinde de Açıkhava sahnesinde devam edecek.