Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi düğün için uçtu (1 taşla 3 kuş vuracağız)

13 Şubat'ta dünyaevine girecek olan Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi çifti dün düğün için Amerika'ya uçtu. Sayışman " Memlekete cennetten bir gül getirdik. Bir düğünle iki milleti birleştiriyoruz inşallah" dedi.

 • 1

  13 Şubat'ta nikah masasına oturacak olan Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi dün Los Angeles'a uçtu. Ünlü çift havalimanında konuştu. "Heyecanlıyız" diyen Tolgahan Sayışman, "Bizim için bir hayaldi bu. Biz bir hayalimizi gerçekleştiriyoruz ve ilişkinin temelinin atıldığı yerde de imza atmaya gidiyoruz" dedi.
 • 2

  Ünlü oyuncu 'Nikah için neden Amerika'yı seçtiniz' yönündeki soruya, "13 Şubat Almeda'nın doğum günü, 14 Şubat'ta Sevgililer Günü. Bir taşla 3 kuş vurmuş olacağız" diye esprili bir yanıt verdi.
 • 3

  Nişanlısı Almeda Abazi'nin en büyük hayalinin bu olduğunu söyleyen Sayışman, "Hem doğum gününe denk geldi, hem de 3 senedir ben oralardayım. Kız kardeşim orada yaşıyor. Çok eşimiz, dostumuz da var. Bizim ilişkimizin de temeli Amerika'da atıldı. O temeli tamamen sağlamlaştırmak için böyle bir karar aldık. Almeda'nın küçük bir hayaliydi. Bir hayali gerçekleştirmek istiyoruz" dedi.
 • 4

  Almeda Abazi de heyecanını, "Doğum günüm olduğu için orada kutlarız diye düşündüm. Doğum günüme denk getirecek diye düşünmedim. Benim için de bir hayal" sözleri ile paylaştı.
 • 5

  "Arnavutluk'tan gelin alıyoruz işte. Ben Makedonya'dayken 2.5 yıl orada yaşadım. Elveda Rumeli'yi çekerken orada bir söz vardı. 'Arnavutluk'tan kız almak cennetten gül koparmak' derlerdi, başardım işte. Memlekete cennetten bir gül getirdik. Bir düğünle iki milleti birleştiriyoruz inşallah" diye konuştu.
 • 6

  nlü oyuncu Türkiye'de ikinci bir düğünü de yapabileceklerini söyledi. Tolgahan Sayışman 'Balayı nerede olacak' sorusuna "Balayı sürpriz" diye yanıt verdi.