Yeni dizi Kardeş Çocukları oyuncuları karakterleri (Kardeş Çocukları'nda kim, kimdir?)

Star TV'nin yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu, 27 Ocak Pazar akşamı izleyici karşısına çıkacak olan yeni dizisi Kardeş Çocukları’nın oyuncu kadrosu ve karakterleri belirlendi. İşte oyuncular, konusu, karakter fotoğrafları ve diğer detaylar...

 • 1

  YILDIRIM SANER- MEHMET ASLANTUĞ

  YILDIRIM SANER- MEHMET ASLANTUĞ

  Yıllar önce bir gençlik hatasıyla, eti tırnaktan ayırmış, kardeşi kardeşe düşman etmiş, Ümran’ın hatırasını kalbinde kapanmayan bir sızı olarak taşırken, arkasında bıraktığı enkazdan habersizdir. Yıllar sonra, düşman kız kardeşlerin hayatına yeniden girdiğinde, sadece aşk ve pişmanlıkla değil, kendisinden saklanan büyük sırla da sınanacaktır.

 • 2

  ÜMRAN ÇETİN- AYÇA BİNGÖL

  ÜMRAN ÇETİN- AYÇA BİNGÖL

  Aile içi şiddetin her türlüsünü görmüş, kendini bütün kalbiyle kızına adamış güçlü bir annedir Ümran. Elini kolunu bağlayan sırrıyla, kızı uğruna evlenmek zorunda kaldığı Cemal’in akıl almaz zalimliği, Ümran’ın yolunu yıllardır düşman olduğu kız kardeşine ve acısını bir ömür bağrına bastığı, ölümsüz ihanete çıkarır.

 • 3

  HAYAT ÇETİN- AFRA SARAÇOĞLU

  HAYAT ÇETİN- AFRA SARAÇOĞLU

  Adı gibi hayat dolu bir genç kızken, babası tarafından kapatıldığı kömürlükte 1 yıl boyunca mahsur tutulur ve adını gazetelerin üçüncü sayfasına yazdırır. Kurtulup annesine kavuşma hayalleri kurarken, kendini İstanbul cemiyetinin seçkin ismi Umay Karay’ın yeğeni olarak bulur. Teyzesinin pırıltılı dünyasında, gerçek ve yalanın birbirine karıştığı yepyeni bir hayata adım atar.

 • 4

  VOLKAN DEMİR- FURKAN ANDIÇ

  VOLKAN DEMİR- FURKAN ANDIÇ

  Refik’in maddi manevi tüm desteğini arkasına alarak, hayatını hiç bitmeyen bir partide gibi yaşayan Volkan’ın renkli hayat tarzı; içinde sakladığı karanlıktan korkan küçük bir çocuğun yüzüne taktığı, şeytan tüyü maskesidir sadece. Hayal’in rüyalarını süsleyen Volkan’ın maskesini Hayat’ın aşkı düşürecektir.

 • 5

  UMAY KARAY- NUR FETTAHOĞLU

  UMAY KARAY- NUR FETTAHOĞLU

  Kaderine çocuk yaşta meydan okumuş, doğduğu hayatı arkasına bakmadan terk edip, kendine bambaşka bir hayat kurmuştur. Güzellik ve cesaretten aldığı gücü, genç yaşta yaptığı ‘’başarılı’’ bir evlilikle taçlandırıp; kendini pırıltılı bir marka haline getirmişken, geçmişini yıllar sonra kanlı canlı karşısında bulmak Umay Karay için, marka değerinin düşmesinden başka bir şey değildir.

 • 6

  HAYAL KARAY - ALARA TURAN

  HAYAL KARAY - ALARA TURAN
  Varlığını bile bilmediği kuzeni Hayat’a kavuşması, Hayal’i kökten değiştirecek.
 • 7

  CEMAL ÇETİN - MURAT DALTABAN

  CEMAL ÇETİN - MURAT DALTABAN
  Cemal, düşman kardeşlerin sırrını iki dudağının arasında taşıyor.
 • 8

  KONUSU VE FRAGMANI

  KONUSU VE FRAGMANI

  Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

  KARDEŞ ÇOCUKLARI (TIKLA İZLE)