Türkiye'ye özel Porsche Panamera

Porsche'nin dört kapılı modeli Panamera, Türkiye’ye özel aksesuar paketiyle Porsche showroomlarında yerini aldı. Panamera, geliştirilmiş teknolojileri, yakıt tasarrufundaki iyileştirmeleri, kullanım ve sürüş konforuyla dikkat çekiyor.

Anadolu Ajansı 19.11.2013 - 09:54

Türkiye'ye özel Porsche Panamera

Porsche’nin dört kapılı Panamera modelinin daha verimli, spor, rahat ve zarif ikinci nesli showroomlarda yerini aldı.

Porsche Panamera, kullanıcıların talepleri de göz önüne alınarak tamamen Türkiye'ye özel donanımlarla sunuluyor. Donanım paketinde, ısıtmalı koltuklar, sürücü hafıza paketi, 19-inch Panamera Turbo 2 jantlar, Bluetooth, elektrikli bagaj kapağı, elektrikli cam tavan, 4 bölge klima yer alıyor.

Yeni Panamera modelleri bi-xenon farlar, çok fonksiyonlu direksiyon gibi yeni standart özelliklerle daha da geliştirilmiş. Ayrıca güvenlik ve kullanım kolaylığı için genişletilmiş bir dizi destek sistemi sunuluyor.

Örneğin, iyileştirilmiş adaptif hız kontrolü sistemi, artık tehlikeli durumlarda aktif bir şekilde devreye giriyor.

Panamera ailesi, Türkiye’dePanamera Dizel 3.0 lt 250 hp, Panamera 4S 3.0 lt 420 hp, Panamera 4S Executive 3.0 lt 420 hp, Panamera GTS 4.8 lt 440 hp, Panamera Turbo 4.8 lt 520 hp, Panamera Turbo Executive 4.8 lt 520 hp modelleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Mersin’deki Porsche Merkezleri'nde alıcılarını bekliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...