'Biz rahatız'

Borussia Dortmund Teknik Direktörü Jürgen Klopp, Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ı ağırlayacakları maç öncesinde açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın zor günler geçirdiğini belirten Klopp, kendilerinin ise rahat olduğunu belirtti.

'Biz rahatız'

Borussia Dortmund Teknik Direktörü Jürgen Klopp ve futbolcusu Sebastian Kehl, Galatasaray ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi D Grubu 4. maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

BVB Stadion'da düzenlenen basın toplantısında konuşan Klopp, "Galatasaray da iyi takım ama zor günler geçiriyor" dedi.

Klopp, "Kötü sonuçlar bizi biraz kriz durumuna getirdi, ama çalışıp iyi yerlere geleceğiz. Yarın da iyi sonuç alacağımıza eminiz. Bir gerçek vardır ki, biz Dortmund olarak birbirimize hep destek oluyoruz. Galatasaray ne yapıyor, söyleyemem. Galatasaray da iyi takım ama zor günler geçiriyor. Bayern Münih'e karşı iyi oynadık. Yarınki maçta orta sahamızın daha iyi sonuçlar alacağını düşünüyoruz. Biz rahatız. İstanbul'daki maçta da rahattık. Yarın daha rahat bir Dortmund takımı izleyeceksiniz" şeklinde konuştu.

'ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE BAŞARILIYIZ'
Borussia Dortmund'lu futbolcu Sebastian Kehl ise, Şampiyonlar Ligi'nde başarılı bir dönem geçirdiklerini ancak bunun lige yansımadığını söyledi.

Kehl, "Şampiyonlar Ligi'nde başarılı bir dönem geçiriyoruz ancak bunu lige yansıtamadık. Kötü gidişatımızı dönem dönem düşünüyoruz ama çok da düşünürsek bu oyunculara iyi yansımayacak. Yarın inanıyorum ki B. Dortmund olarak kendi evimizde oynayacağımız maçta bu durumu pozitife çevireceğiz" dedi.

Sayfa Yükleniyor...