Eleştiri okları Lens'in üzerine

Fenerbahçe'nin listesindeki Jeremain Lens ile ilgili Sunderland Teknik Direktörü Simon Grayson'dan sert açıklamalar geldi. Grayson Lens ile ilgili gelen bir soruya "Bu forma için oynama gayreti göstermeyenler istediği yere gidebilir." Dedi.

Eleştiri okları Lens'in üzerine

Fenerbahçe'nin transfer listesindeki Jeremain Lens için her geçen gün yeni gelişmeler ortaya çıkıyor. Bu kez gündeme oturan, Sunderland Teknik Direktörü Sımon Grayson'ın açıklamaları oldu.  

Takımının İskoçya ekiplerinden St.Johnstone ile oynadığı hazırlık maçından sahadan 3-0 mağlup ayrılmasına çok sinirlenen Grayson maç sonrasında açtı ağzını, yumdu gözünü. Maçın ilk 25 dakikasında 3 golle geri düşen takımından memnun olmayan Grayson, önce devre arasında Jeremain Lens'i, sonrasındaysa Wahbi Khazri'yi oyundan aldı.  

Deneyimli teknik adam maç sonunda, isimleri transfer haberlerinden düşmeyen iki oyuncuya öfkeliydi. İsim vermeden Lens ve Khazri'yi hedef alan Grayson, "Bütün bunlar istemek ve açlıkla ilgili. Eğer burada bu forma için çok çalışmaya niyeti olmayanlar varsa, istedikleri takıma gidebilirler." dedi.  

Geçtiğimiz sezonu Fenerbahçe'de kiralık olarak geçiren Jeremain Lens, yeni sezonu Sunderland kampında geçiriyor. Hollandalı futbolcu takımının Livenston ile oynadığı hazırlık maçının son dakikasında bir de gol atmıştı.  

Sayfa Yükleniyor...