Fabregas'tan Barcelona itirafı

İspanyol yıldız Cesc Fabregas, Barcelona'ya olan sevgisini anlattı.

Fabregas'tan Barcelona itirafı

Arsenal'in yıldız futbolcusu Cesc Fabregas, ''Barcelona'ya dönmek istediğimi hiçbir zaman saklamadım'' dedi.
        
Fabregas, El Club de la Mitjanit radyosuna yaptığı açıklamada, eski takımına dönmekten büyük bir mutluluk duyacağını söyledi. Henüz 9 aylıkken Nou Camp'a götürüldüğünü, hayatı boyunca Barcelona'nın renklerini giydiğini, bazı nedenlerden dolayı takımından ayrılmak durumunda kaldığını ifade eden Katalan futbolcu, ''Dönmek istiyor muyum, bunu hayatım boyunca gizlemedim'' diye konuştu.
        
Fabregas, geleceği hakkında fazla konuşmak istemediğini, şu an Arsenal forması giymekten minnet duyduğunu kaydetti.

SÖZLEŞME YENİLEMEYİ KABUL ETMEDİ

İngiltere Premier League ekiplerinden Arsenal'in, elinde tutmak istediği yıldız oyuncusu Cesc Fabregas'a yeni bir teklif sunduğu, ancak futbolcunun, geri çevrilmesi zor olan bu anlaşmayı geri çevirdiği ileri sürüldü.
        
İspanya'da yayımlanan Sport gazetesine göre Arsenal, Katalan futbolcuya, haftalık maaşının 127 bin sterlin olacağı yeni bir anlaşma önerdi. Ancak Barcelona'ya dönmek istediğini her fırsatta ifade eden futbolcu, bu öneriyi elinin tersiyle iterek, ''Barcelona'ya paradan daha çok değer verdiğini'' gösterdi.
        
''Fabregas, artık iki kulübün aralarında anlaşmasını beklediğini açıkça belli etti'' ifadesini kullanan gazete, İspanyol ekibin, 22 yaşındaki oyuncu için Arsenal'e 50 milyon sterlin ödemeye hazır olduğunu kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...