Galatasaray'dan transfer atağı

Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu'nun raporu doğrultusunda transfer çalışmaları devam ediyor. Yönetim, Bursasporlu Serdar Aziz ve Medicana Sivassporlu Aatif Chahechouhe için girişimlerini hızlandırdı.

Galatasaray'dan transfer atağı

Galatasaray yönetimi, stoper bölgesi için bir yandan yurt dışında çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan Serdar Aziz için anlaşma zemini arıyor. Portekiz, Fransa ve Almanya'da temaslara devam eden sarı-kırmızılı yöneticiler, Serdar konusunda da uygun şartların oluşmasını bekliyor.

Stoper bölgesinde Aurelien Chedjou, Semih Kaya, Hakan Balta, Koray Günter ve Dany'ye sahip olan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, transferin mali açıdan uygun şekilde yapılmasını istiyor. Bursasporlu Serdar Aziz için devre arasında da Bursaspor yönetimi ile görüşen sarı kırmızılılar, transferi gerçekleştirememişti.

Kanat oyuncusu için de çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Medicana Sivasspor ile Aatif Chahechouhe konusunda ön görüşme yaptı. Cüneyt Tanman, Medicana Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile görüştü. Önümüzdeki sezon, sözleşmesi bitecek olan Faslı oyuncu için ilk görüşme olumlu geçti. Hamzaoğlu'nun kadroda görmek istediği isimlerden olan Chahechouhe da Galatasaray'a gelmeye sıcak bakıyor. Yapılacak ikinci görüşmeden sonra golcü futbolcu için anlaşma sağlanması bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...