Premier Lig'de 4 maça daha virüs ertelemesi

İngiltere Premier Lig'de 4 maç daha corona virüs nedeniyle ertelendi. Kulüplerdeki salgınlar nedeniyle son bir hafta içinde 9 Premier Lig maçı ertelenmiş oldu.

Premier Lig'de 4 maça daha virüs ertelemesi

'de 4 maç daha (Covid-19) nedeniyle ertelendi.

İngiliz medyasına göre, bu hafta sonu Southampton-Brentford, Watford-Crystal Palace, West Ham-Norwich ve Everton-Leicester City maçlarının Covid-19 salgınları nedeniyle ertelendiğini duyuruldu.

Premier Lig'de bu gece oynanması gereken Leicester City-Tottenham ve cumartesi günü oynanması planlanan Manchester United-Brighton & Hove Albion maçları da takımlardaki corona virüs (Covid-19) vakaları nedeniyle ertelenmişti.

Kulüplerdeki salgınlar nedeniyle son bir hafta içinde 9 Premier Lig maçı ertelenmiş oldu. Geçen salı oynanması planlanan Brentford-Manchester United maçı yeni tip corona virüs nedeniyle ertelenmişti. Futbolcular ve teknik ekipte artan corona virüs vakaları nedeniyle Tottenham'ın geçen hafta sonu Brighton & Hove Albion ile yapacağı lig maçı da ertelenmişti.

Premier Lig'de 6-12 Aralık tarihleri arasında 3 bin 805 test yapıldı ve 42 koronavirüs vakası olduğu bildirilmişti. İngiltere Premier Lig futbolcularının, ülkede kötüleşen corona virüs salgını nedeniyle her gün corona virüs testlerinden geçeceği de açıklanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...