Şenol Güneş yeni transferi bu sözlerle duyurdu: Bugün, yarın gelebilir

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, UEFA Konferans Ligi elemelerinde Neftçi Bakü ile oynanacak rövanş maçı öncesinde, "Bakhtiyor Zaynutdinov transferine ilişkin, "Zaynutdinov ile ilgili gelişmeyi bekliyoruz. Konuşuldu, anlaşıldı, bugün yarın gelebilir. Mavi kart avantajı var. Onun dışında bir Türk oyuncu da alabiliriz." dedi.

Şenol Güneş yeni transferi bu sözlerle duyurdu: Bugün, yarın gelebilir

teknik direktörü , UEFA Konferans Ligi elemelerinde Neftçi Bakü ile oynanacak rövanş maçı öncesinde basın toplantısında konuştu.

Şenol Güneş, maç değerlendirmesinde; "Sezona yeni başladık. Üç günde bir maç oynayacağız. Elimizdeki kadroyu oldukça zorlamaya çalışıyoruz. Herhangi bir problem yok. Fiziksel değerler iyi görünüyor." dedi.

Rashica transferi için Şenol Güneş'ten yönetime tebrik
Rashica transferi için sorulan soru üzerine deneyimli teknik direktör; "Rashica geçen sene iyi oynadı, başarılı oldu. Dışarıdan aldığımız bilgilere bakınca karakterli, iyi bir oyuncu. Bugün gelemeyecek, biraz yorgundu. Ama katılımı sağlanmış oldu, yönetimi tebrik ediyorum." dedi.

TALİSCA TRANSFERİ

Talisca iddiaları hakkında Güneş; "Talisca ile ilgili söyledim, istekler ve gerçeklar arasındaki fark basitti. Gelinen noktaya baktığımızda, resmi bir teklif yok. Sadece sohbet içinde konuştuk. Gerçekleşmesi mümkün olmayan dememin sebebi buydu. Biz de taraftar da Talisca'ya sıcak bakarız ama bugüne kadar olumsuzdu. Gelmek isterse, uygun olursa değerlendirilir." dedi.

"BUGÜN YARIN GELEBİLİR"

Zaynutdinov transferi için konuşan Beşiktşa teknik direktörü; "Zaynutdinov ile ilgili gelişmeyi bekliyoruz. Konuşuldu, anlaşıldı, bugün yarın gelebilir. Mavi kart avantajı var. Onun dışında bir Türk oyuncu da alabiliriz." sözlerini sarfetti.

Deniz Türüç için konuşan Şenol Güneş; "Deniz Türüç, beğendiğim bir oyuncu. Zaten milli takıma da almıştım. Değişen bir şey yok. Şu anda transferle ilgili bir düşüncemiz yok. Zannediyorum Başakşehir'in Umut Meraş'la ilgili bir talebi var. Umut'u bırakmayı düşünmüyorum ama gitmek isteyen oyuncu olursa o zaman değerlendiririz." açıklamasında bulundu.

Şenol Güneş yeni transferi bu sözlerle duyurdu: Bugün, yarın gelebilir - 1

BAKHTİYAR ZAYNUTDİNOV KİMDİR?

Bakhtiyar Zaynutdinov, Rusya Premier Ligi kulübü CSKA Moskova ve Kazakistan milli futbol takımında oynayan Kazak futbolcudur. Saldırgan bir orta saha oyuncusu, sağ kanat oyuncusu, sol kanat oyuncusu, stoper veya sol bek olarak oynuyor.

Bu sezon CSKA Moskova formasıyla 5 resmi maça çıkan Bakhtiyor Zaynutdinov bu karşılaşmalarda 1 gol, 1 asistlik katkı sağladı.

Sayfa Yükleniyor...