Sivas’ta transfer harekatı

Sezona sahasında aldığı Trabzonspor mağlubiyetiyle başlayan Sivasspor'da yönetim takımı takviye etmek için harekete geçti. Maç sonrası acil bir toplantı yapan kırmızı-beyazlı yönetim iki ortasaha oyuncusu, bir de stoper transferi yapma kararı aldı.

Türkcell Süper Lig'de son 2 sezona damgasını vuran Sivasspor yeni sezona kötü bir başlangıç yaptı. Şampiyonlar Ligi'ne ön elemede veda eden kırmızı-beyazlılar, lige de Trabzonspor mağlubiyetiyle hayal kırıklığı yaratan bir giriş yaptı..

2-1 biten maç sonrası Sivasspor yönetimi teknik direktör Bülent Uygun ile bir toplantı yaptı.. Yaklaşık 3 saat süren toplantı sonucunda 2 orta saha oyuncusu, 1 de stoper alınmasına karar verildi. "Toplantı yapmamız gerekiyordu." diyen Sivasspor basın sözcüsü Fikrek Ünsal, "Toplantıya hocamız Bülent Uygun'u da davet ettik ve takımdaki düşüşü sorduk. Kendi aramızda yaptığımız görüşmeler sonucunda takıma acil olarak takviye yapılması gerektiği konusunda birleştik. Önümüzdeki hafta içerisinde takıma 2 orta saha oyuncusu, 1 de stoper alınmasına karar verdik. Biz yönetim olarak bu kötü gidişin bir an önce düzelmesi için hocamızın futbolcular ile görüşmesini istedik" dedi. Ünsal, takımın eski kimliğine en kısa sürede kavuşacağına inandığını da dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...