Trabzonspor'dan Çakır'a övgü

Turkcell Süper Lig'de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Manisaspor'u 3-0 yenerek çıkışını sürdüren Trabzonspor'un yönetim kurulu, bordo-mavili takımın teknik heyetini ve futbolcularını kutlarken, karşılaşmanın hakemi Cüneyt Çakır'ı da yönetiminden dolayı tebrik etti.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapıtığı açıklamada Manisaspor karşılaşmasının hakemi Cüney Çakır'ı tebrik etti.

Takımın Manisaspor maçında aldığı sonucun, oynadığı futbolun ve tribünlerde yaşanan görüntünün camiayı fazlasıyla mutlu ettiği belirtilerek, ''Bu başarıda öncelikle büyük rol oynayan teknik heyetimizi ve futbolcu kardeşlerimizi yürekten kutluyor, kendilerine olan inancımızın sürekli olduğunun bilinmesini istiyoruz'' denildi.

Trabzonspor'un gerçek kimliğiyle örtüşen tablonun ilerleyen süreçte artarak devam edeceğine inancının sürdüğü belirtilen açıklamada, ''Ayrıca, bu zorlu mücadelede soğuk havaya ve stadyuma zorlu ulaşım koşullarına rağmen Olimpiyat Stadı'na kadar gelerek takımımızı yalnız bırakmayan değerli taraftarlarımıza büyük bir teşekkürü borç biliyoruz. Trabzonspor'un gücünü bir kez daha taraflı tarafsız tüm kesimlere gösteren taraftarlarımızı yanımızda hissetmek bizlerin ve oyuncularımızın mücadele gücünü daha da artırmaktadır'' ifadeleri kullanıldı.

CÜNEYT ÇAKIR'A TEBRİK
Açıklamada, ''Manisaspor karşılaşmasının izleyenlere futbol keyfi yaşatmasındaki en büyük faktörler arasında hiç kuşkusuz hakem Cüneyt Çakır'ın da önemli bir rolü bulunmaktadır'' denilerek, ''Müsabakanın modern futbolun çizdiği sınırlar içerisinde cereyan etmesi için gösterdiği objektif ve tarafsız yönetimle sürece katkı yapan bu değerli hakemimizi tebrik ediyor, yönetim anlayışının örnek olmasını diliyor, yurt içi ve yurt dışında görev alacağı maçlarda başarılarının devamını temenni ediyoruz'' ifadelerine yer verildi.

İstanbul'da gerçekleştirilen antrenmanlara ev sahipliği yapan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve Zeytinburnuspor Kulübü Başkanı Ünal Tonbulel'e de teşekkür edilen açıklamaya, ''Sonuç olarak Pazar günü İstanbul'da yaşanan tablo, takım ve taraftar bütünleşmesiyle birlikte camiamızın yakaladığı sinerjinin en önemli göstergesi olmuştur. Bu durumun ilerleyen haftalarda daha da üst seviyelere çıkması adına tüm kesimlerin üzerine düşen sorumluğu yerine getirmesini diliyor, başarılarımızın devamını bekliyoruz'' denildi.

Sayfa Yükleniyor...