2012 yılı sonuna kadar yaşayacağınız tutulma döngüsü, iş ortaklıklarınız, işi yapış şekliniz gibi konularda değişimlere sebebiyet verirken, Mayıs sonu, 27 Mayıs, 9 Haziran arasında doğmuş olan İkizler burçlarını daha güzel bir dönem bekliyor.

Belki geçtiğimiz 4 Ocak’taki Güneş tutulması size yeni bir gelir kaynağı getirdi. Fakat yılın en karlı ve kazançlı dönemi, 1 Temmuz’da oluşacak olan Güneş tutulmasının hemen arkasından , 7 Temmuz günü oluşacak olan Jüpiter - Plüton trinesi ve aynı açının tekrarlandığı 28 Ekim haftası olacak.

24 Aralık haftası da, 2011 yılında da yeni bir gelir kaynağı karşınıza çıkabilir. Yalnızca 7 Temmuz haftası, 28 Ekim ve 24 Aralık haftasını çok dikkatli kullanmalısınız. Bu dönemde, yapacağınız yatırımların geri dönüşü size çok çok büyük olacaktır.

İş hayatınızda 3 Mart ve 10 Eylül haftaları önemli kararlar alırken, son zamanlarda yaşadığınız problemler gittikçe azalacak. Bu yıl daha fazla konsantre olmalısınız. Duygusal ilişkilerinizle kariyer hayatınız arasındaki bağlamlardan uzak durmalısınız. İş ve aşkı karıştırmamalısınız.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com