Satürn’ün 10. kariyer evinizdeki konumu sebebi ile, sorumluluklarınız artarken, bulunduğunuz iş yerinizde patronunuz, iş ortağınız veya hizmet aldığınız bir kurum veya kuruluş ile, bu yıl daha fazla fikir alışverişine girecek, şaşırtıcı bir şekilde iş toplantılarının yoğunluğu bir sebebi ile gece geç saatlere kadar çalışacaksınız.

5 Ekim 2012’ye kadar Satürn, kariyer evinizdeki öğretici pozisyonu zaman zaman iş ortamında uzlaşma problemleri yaşatırken, yoğun rekabet veya firmanız ile rekabet eden başka bir firma ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Rekabet edeceğiniz kişi veya firma yin etkili, evrenin dişi enerjisini temsil eden bir hanım veya kadınlar, çocuklara hizmet eden bir kuruluş olabilir. Birlikte olduğunuz insanın kariyeri ile ilgili değişimler sebebi ile kariyer hayatınızda önemli bir karar almak zorunda kalabilir, önemli bir seçim yaparak eşinizin tayini, farklı bir şehre taşınması veya görevlendirilmesi sebebi ile yeni bir yaşantıya da geçebilirsiniz.

4 Nisan haftası, 1 Temmuz, 11 Ekim bu konuların daha da fazla ön plana çıkacağı haftalar olarak görünmektedir. 2012’nin Ekim’ine kadar sürecek olan bu dönem hayatınızda çok öğretici bir dönemi göstermektedir. Kariyer hayatınızda ne kadar zorlansanız da, 2011 finansal açıdan sizin adınıza iyi geçecek görünüyor. Çok çalışacak, belki çok karışık olaylar yaşayacak ama önemli kazançlar da yakalayacaksınız.

Mart ayının 2’sinden itibaren Venüs’ün 22 Mart’a kadar kariyer evinizdeki etkisi sebebi ile, küçük kazançlarınız artacaktır. Neptün’ün bu yıl gelir evinizden çıkması sebebi ile gelirleriniz yılın ikinci yarısı artarken, 12 Ağustos ve takip eden hafta oluşacak olan dolunay sebebi ile, beklenmedik bir harcama, ekstra bir para gideri gibi konular ile karşılaşabilirsiniz. 7 Temmuz ve 28 Ekim haftaları sürpriz kazançlarınız olacak. Bu yıl ev almak, mülk satmak gibi konularda kazançlarınız her zamankinden daha iyi. 3 Nisan, 6 Nisan ve 10 Ekim haftaları, mülk toprak alım satım veya mülk ile ilgili hisse senedi ve tahvil gibi konularda kazançlarınızı arttırma fırsatınız olacaktır.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com