6. kat penceresinden ağabeyim attı!

Siirt'te yakınlarının saldırısına uğrayıp 6. kattan düşen ve ambulansa bindirilirken 5 yerinden bıçaklanan N.E, yaşadıklarını anlattı.

Anadolu Ajansı 16.06.2009 - 13:11

6. kat penceresinden ağabeyim attı!

Siirt'te yerel radyoda çalışan erkek arkadaşını ziyaret ettiği için yakınlarının saldırısına uğrayan N.E., 6. kattan yere düşmüştü. Genç kız ambulansta bindirilirken yakınları bu kez N.E'yi 5 yerinden bıçaklamıştı.

N.E, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde olayla ilgili bugün polise ifade verdi.

Saat 19.00 sıralarında arkadaşı Merve B'nin ikamet ettiği ve Radyo 56'nın bulunduğu binaya geldiğini söyleyen N.E., Merve'nin 4. kattaki evinin kapısını çaldığını ve kapıyı Merve'nin annesinin açtığını söyledi.

Annesinin Merve'nin 6. kattaki Radyo 56'da bulunduğunu söylemesi üzerine Radyo 56'nın bulunduğu kata çıktığını anlatan N.E, şunları söyledi:

''Radyo 56'nın kapısını açtım ve Merve diye çağırdım. Odadan biri çıktı ve Merve'nin lavaboda olduğunu söyledi. Ben de arkadaşımı beklemek için girişin karşısındaki odaya geçtim. Pencere kenarındaki koltuğa oturdum ve beklemeye başladım. Aradan 3-5 dakika geçti. İçerden bağırma sesleri geldi. Ben de korktum, ayağa kalktım ve beklemeye başladım. O esnada arkadaşım Merve'nin de bağırdığını duydum. Ağabeyim Suat Ete kapıyı tekmeyle açtı ve hiçbir şey söylemeden beni pencereye doğru itti."

Pencerenin perdesinin kapalı olduğunu ve camının açık olduğunun fark edilmediğini belirten N.E, olayı şöyle anlattı:

''Fakat perdenin benim bulunduğum tarafında pencere açıkmış. Açık olduğu belli olmuyordu. Pencereden aşağıya düştüm. Bir süre sonra kendime geldim ve kalkmaya çalıştım. Kıpırdayamadığımı anlayınca yardım istedim. Ne kadar zaman geçtiğini hatırlamıyorum, gözlerimi  açtığımda hastanede olduğumu, her tarafımın alçıda olduğunu ve karnıma dikiş attıklarını gördüm.

Beni bıçaklayanı görmedim, hatırlayamıyorum. Beni Dicle Üniversitesi'ne sevk etmişler. Beni pencereden aşağı iten ağabey Suat Ete ve sonradan öğrendiğim kadarıyla karnımdan bıçaklayan amcam Abdurrahim Ete'den şikayetçiyim. Uzlaşmak istemiyorum."

AĞABEY SUAT ETE TUTUKLANDI
İfadesi doğrultusunda genç kızın ağabeyi Suat Eete gözaltına alındı. Suat Ete, ifadesi alındıktan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Gözaltına alınan 5 kişiden genç kızın amcası 23 yaşındaki A.E de tutuklanmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...