6. sezon finaliyle CNBC-e'de

'Desperate Housewives' 1 Haziran’da yayınlanacak heyecan dolu final bölümüyle altıncı sezonu kapatıyor.

31.05.2010 - 11:36

6. sezon finaliyle CNBC-e'de

Bir ev kadınını asla hafife alma... 'Desperate Housewives' final bölümüyle altıncı sezonu kapatıyor, sezonu kapatırken yaşanacak bazı sürpriz olaylar ise adım adım şöyle:

MIKE İLE SUSAN EKONOMİK ÇIKMAZDA
Bir süredir maddi sorunlarla boğuşan Mike-Susan çifti, Amerika’nın yaşadığı ekonomik krizin dizideki temsilcileri olmuş durumda.

LYNETTE’İN DOĞUM KABUSU
Sezon finalindeki dramatik gelişmelerin büyük bir kısmı Lynette’in omuzlarına yüklenmiş gibi görünüyor. Sezonun son bölümünde nihayet doğum yapacak olan Lynette, Eddie’yi ailesine dahil etmenin iyi bir fikir olup olmadığını öğrenecek.

BREE VARLIĞINI UNUTTUĞU SIRLARIYLA BURUN BURUNA
Rex’in oğlundan korkmaya başladığını itiraf eden Bree, sezon finalinde tatsız bir sürprizle karşılaşıyor. Ancak Sam’in gerçek niyetini öğrenince onu hayatından çıkarmaya çalışan Bree için bu iş hiç de kolay sayılmaz.

GABRIELLE VE ANGIE’NİN İŞBİRLİĞİ
Final bölümünde Gabrielle-Angie işbirliği etkilerini göstermeye başlayacak. Angie’nin Patrick belasından kurtulması için elinden geleni yapan Gabrielle, kendini tehlikeli bir planın ortasında bulacak.

BOM!
Desperate Housewives’ta sezon finali olur da felaket olmaz mı? Marc Cherry, başlangıçta Wisteria Lane’deki evlerden birini havaya uçurmayı planlıyordu. Ancak daha sonra bu fikir, başka bir büyük patlama sahnesine evrildi. Tam olarak neyin, neden ve ne zaman patlayacağını bilmiyoruz. Ancak tek bildiğimiz bu patlamanın yedinci sezonda çözülmesi beklenen önemli sorulara ev sahipliği yapacağı.

Desperate Housewives’ın yedinci sezonu henüz çok uzaklarda, ancak şimdiden Wisteria Lane’i bekleyen kritik olaylar silsilesi kendini belli etmeye başladı. Gelecek entrikaların ilk izini final bölümünde yakalayacağız.

6. sezon finali 1 Haziran Salı günü saat 21.00'de CNBC-e'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...