Açıkhava konserleri başlıyor

Yılın ilk açıkhava konserleri başlıyor. Ajda Pekkan, Teoman, Kenan Doğulu, Müslüm Gürses ve Ferhat Göçer’in yer alacağı “Carte d’Or Açıkhava Konserleri” 5-9 Haziran'da Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek.

Haberler 03.06.2009 - 11:56

Açıkhava konserleri başlıyor

Carte d’Or ana sponsorluğunda gerçekleşen açıkhava konserleri, 5-9 Haziran tarihleri arasında birbirinden ünlü sanatçıları, müzikseverlerle bir araya getirecek.

Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek konserler ayrıca AÇEV’in 7 Çok Geç Kampanyası’na destek verecek.

Ajda Pekkan, Teoman, Kenan Doğulu, Müslüm Gürses ve Ferhat Göçer’in yer alacağı “Carte d’Or Açıkhava Konserleri” farklı tarzları bir araya getirerek müzikseverlere yaz aylarının ilk günlerinde bir müzik şöleni yaşatacak.

Carte d’Or, konserler ile Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV)nın 0-6 yaş dönemi erken çocukluk eğitiminin önemine dikkat çeken ve kaliteli bir okul öncesi eğitiminin ülkemizdeki tüm çocuklara ulaşmasını hedefleyen “7 Çok Geç” kampanyasının duyurulmasına destek olacak.

Teoman Açıkhava’da

Rock müziğinin en önemli isimlerinden Teoman, bu yıl ikincisini gerçekleştireceği “Teoman Paramparça Senfoni” konseriyle 05 Haziran 2009, Cuma günü Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranlarına, alışılmışın dışında bir müzik ziyafeti sunacak. Bu konserde İstanbul Senfoni Orkestrası ve Borusan Filarmoni Orkestrasından oluşan 50 kişilik bir klasik müzik topluluğu ünlü sanatçıya eşlik edecek. Teoman’ın, “paramparça”, “17”, “iki yabancı” gibi klasikleşmiş şarkılarının senfoni orkestrası eşliğinde seslendireceği konser izleyicilere keyifli saatler yaşatacak.

Kenan Doğulu yeni albümünün ilk konserini Açıkhava’da veriyor Kenan Doğulu, uzun bir aradan sonra çıkardığı albümü Patron’nun ilk konserini, “Carte d’Or Açıkhava Konserleri” kapsamında 06 Haziran 2009, Cumartesi günü Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda verecek. Muhteşem sahne şovu ile herkesi büyüleyecek olan Kenan Doğulu, eski ve yeni tüm şarkılarıyla, hayranlarına müzik dolu bir gece yaşatacak.

Müslüm Gürses ve Arkadaşlarından ’de bir ilk,

Arabesk müziğinin duayenlerinden Müslüm Gürses, “Carte d’Or Açıkhava Konserleri” kapsamında 07 Haziran 2009, Pazar günü Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranlarına sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak. “Baba” Müslüm Gürses, farklı yorumu ve tarzıyla yine bir ilke imza atacak. Müslüm Baba, Dünyada örneklerinin sıkça yaşandığı konserleri Türkiye’ye taşıyacak. Müslüm Gürses’e birçok ünlü sanatçı da eşlik edecek. 07 Haziran gecesi Müslüm Gürses’i dinlemeye gelecek olan müzikseverler unutamayacakları bir konser ziyafeti yaşayacaklar.

Ünlü tenor Ferhat Göçer ile müziğe doyacaksınız

Ünlü tenor Ferhat Göçer güçlü sesi ve yorumu ile bu yıl bir ilke imza atacak. İlk defa senfoni orkestrası ile sahne alacak olan Ferhat Göçer, “Carte d’Or Açıkhava Konserleri” kapsamında 08 Haziran 2009, Pazartesi günü hayranlarıyla buluşacak. Senfoni orkestrası dışında Ferhat Göçer’in süprizleri de olacak…

Süperstar Ajda Pekkan’dan müzik ziyafeti

Türkiye’nin Süperstarı Ajda Pekkan, 09 Haziran 2009, Salı günü Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Yılın ilk Açıkhava konserlerinde hayranlarıyla bir araya gelecek olan Süperstar, eski ve yeni tüm şarkılarını O’nlar için seslendirecek.

Fiyatları 35TL ile 120TL arasında değişen konser biletlerini www.biletix.com veya size en yakın Biletix satış noktalarından bulabilirsiniz.

Program:

Sayfa Yükleniyor...