Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yarın işbaşı yapacak

Corona virüs tedavisinin ardından akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle  64 gün yoğun bakımda kalan ve 108 günlük tedavisinin ardından taburcu edilen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kendisini tedavi eden doktorlarla teşekkür etti. Böcek, konuşmasında, ''Taburcu olduk ve yarın da Allah'ın izniyle işimizin başında olacağız'' diyerek iyi hissettiğini belirtti.

Haberler - DHA 07.12.2020 - 18:41

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yarın işbaşı yapacak

Zorlu geçen corona virüs tedavisinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yarın görevinin başına dönüyor.

Böcek, 17 Ağustos'ta corona virüs nedeniyle tedaviye alındı. Durumu ağırlaşınca 7 Eylül'de alındığı yoğun bakımda 64 gün kalan Başkan Böcek, 9 Kasım'da normal servise çıkarıldı. Başkan Böcek, 108 günün sonunda Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nden taburcu oldu.

Evinde dinlenen Başkan Böcek, kendisini tedavi eden doktorlarla cep telefonu üzerinden görüntülü görüşme gerçekleştirdi. 

Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özbudak kendisine  “Başkanım sizi iyi gördüm. Eve çıkmak çok yaramış size. Çok iyi gördüm sizi'' şeklindeki sözlerine, “Taburcu olduk ve yarın da Allah'ın izniyle işimizin başında olacağız. Sizleri çok seviyorum" dedi.

Sayfa Yükleniyor...