Arkadaşlık teklifini kabul etmeyen kadını öldürdü:  Uzaklaştırma kararı kurtaramadı

Adana'da arkadaşlık teklifini kabul etmeyen bir kadını tabancayla vuran şüpheli olayın ardından intihara kalkıştı. Ağır yaralı kadın hastanede hayatını kaybetti. Tedavisi süren şüphelinin uzaklaştırma kararı olduğu öğrenildi. Daha önce başka bir kadına taciz ve tehdit iddiasıyla gözaltına alındığı ardından da adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı da gelen bilgiler arasında.

DHA 01.10.2020 - 17:35

Arkadaşlık teklifini kabul etmeyen kadını öldürdü:  Uzaklaştırma kararı kurtaramadı

Hatay'da bir kadını ölüm ve cinsel saldırı ile tehdit ettiği için 8 yıl hapis cezası almıştı. Kısa süre cezaevinde kaldıktan sonra tahliye oldu. O saldırgan bu kez Adana'da arkadaşlık teklifine olumsuz yanıt veren Tuğba Keleş'i öldürdü.

35 yaşındaki Tuğba Keleş, Adana'nın Kozan ilçesinde yaşıyordu. Erdoğan Küpeli arkadaşlık teklifini kabul etmediği için kadını 2 yıldır tehdit ediyordu. Küpeli, Tuğba Keleş'i bir ay önce otomobiliyle kaçırmaya çalıştı. Polis otomobili durdurarak Keleş'i kurtardı, zanlı yakalandı.

İddiaya göre zanlı uzaklaştırma kararı alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Tuğba Keleş bu olaydan sonra koruma altına alındı, polisler sık sık kontrol ediyordu.

Erdoğan Küpeli Tuğba Keleş'in 15 gün önce işe girdiği markete motosikletiyle gitti. Ateş ettiği 1 çocuk annesi genç kadın kurtarılamadı. Yaşamına son vermek isteyen saldırgan Erdoğan Küpeli'nin durumu ise ağır..

4 YIL ÖNCE DE BİR KADINI TACİZ ETMİŞ

Erdoğan Küpeli’nin 2016 yılında Hatay’da da bir kadına sosyal medya üzerinden bir kadını öldürmek ve cinsel saldırıda bulunmakla tehdit ettiği ortaya çıktı

Kadının hukuk mücadelesi sonucu 8 yıl 3 ay hapse mahkum edilen Küpeli'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaretten de ceza aldığı öğrenildi.

Zanlının tahliye edildikten sonra Kozan ilçesindeki bir yerel gazetenin dağıtım işinde çalışmaya başladığı belirtildi

Sayfa Yükleniyor...