Azer ve Rıza Dila için karşı karşıya geliyor!

Dila Hanım’da bu akşam uzun zamandır bir çözüme kavuşulması beklenen sorunlar teker teker su yüzüne çıkıyor!

15.03.2013 - 10:12

Azer ve Rıza Dila için karşı karşıya geliyor!

Dila Hanım’ın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Dila’yı kurtarmak için Rıza ile Azer bir kez daha karşı karşıya gelir. Azer’in yaptığı büyük bir hata Rıza’yı öfkeden delirtir.

SULTAN KAÇAMAZ
Sultan yaptığı işin ortaya çıkması üzerine son bir çabayla kaçmaya çalışır. Fakat kaçması hiç tahmin etmediği birisi tarafından engellenecektir. Dila’nın kaçırılmasıyla ilgili olarak haksız yere annesini suçlayan Rıza’yı çok zor bir görev beklemektedir.


AZER’İN AŞKI ALEVLENİYOR
Sultan’ın hapse girmesinin ardından Azer’in Fatma’ya olan aşkı yeniden alevlenir. Ama Fatma ile ilgili gizli planları olan başkaları da vardır. Dila’nın Seyit Bey’e verdiği sözü ne pahasına olursa olsun tutmaya kararlı olması Rıza ile aralarında bir gerilime sebep olmak üzeredir.


RIZA İLE DİLA KİMİNLE KARŞILAŞACAK?
Adana’ya özel bir amaçla dönmüş olan milletvekili Selçuk, Rıza ile yakınlaşmak için her fırsatı kullanmaya çalışır. Selçuk’un evinde verdiği yemek davetine giden Dila ile Rıza orada görmeyi hiç tahmin etmedikleri birisiyle karşılaşır. Yemek sırasında gelen bir telefon ise herkes için önemli bir dönüm noktası olacaktır.

Yayın Günü :     15 Mart Cuma
Yayın Saati :     20.00 / Yeni Bölüm

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...