Genç kız babasını dövenlerin iş yerini bastı, camlarını taşla kırdı

İzmit'te, araç kiraladığı kişiler tarafından aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle dövülerek yol kenarına atılan Orhan Çolak'ın kızı, hastanede olayı öğrenince babasını dövdüğü ileri sürülen kişilerin iş yerine giderek camlarını taşla kırdı. İş yeri önünde sinir krizleri geçiren genç kız, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Haberler - DHA 29.01.2015 - 22:13

Genç kız babasını dövenlerin iş yerini bastı, camlarını taşla kırdı

Olay dün saat 19.00 sıralarında meydana geldi. İzmit'teki Küçük Sanayi Sitesi'nde Çelik Kontrüksiyon dükkanı bulunan 49 yaşındaki Orhan Çolak, daha önce de araç kiraladığı kişilerle, son kiraladığı araçla ilgili olarak anlaşmazlık yaşadı.

İddiaya göre bu kişiler,  Çolak'ı dün akşam işyerinden otomobille alıp Gölcük Yolu'na götürerek dövdü. Daha sonra da yol kenarına attı. 

Orhan Çolak, telefonla yakınlarına haber vermesi üzerine bulunduğu yerden alınarak Kocaeli Devlet Hastanesi'ne getirildi.

Hastaneye gelen kızı Simge Çolak, babasını yüzü gözü şişmiş halde görünce sinir krizleri geçirdi. Genç kız daha sonra onu bu hale getirdikleri ileri sürülenlerin araç kiralama dükkanına giderek onlarla tartıştı. İş yerinin camlarını taş atarak kırdı.

Yatıştırılamayan genç kız ortalığı bildirine katarken, haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis, Orhan Çolak'ın da ifadesi üzerine kendisini dövdüğü ileri sürülenleri, hem iş yerinin camlarını kıran genç kızı ifade almak üzere karakola götürdü.

Her iki taraf da birbirlerinden şikayetçi oldu. Taraflar daha sonra serbest bırakıldı.

Sayfa Yükleniyor...