Babylon ahalisi Soundgarden Festivali ile hızını alamayıp, geniş programını ara vermeden Babylon ve Babylon Lounge’a taşıyor.

Babylon ve Babylon müdavimleri için de sıradan bir gün olmayacak bu festivalde, ilk olarak Pazar’ın keyifli rehavetini 14.00’de başlayacak geç kahvaltı eşliğinde, Babylon Soundgarden DJ’leri ; Cowboys & Aliens, Radyo Eksen Session, Tobumusikism, Kabus Kerim, Kulak Kurdu, Murat Beşer, Style-ist ile birlikte yaşayacağız. Lounge’un balkonunda minderlere yayılarak gazetenizi okurken, içeride kahvaltı ve kokteyl ortamı ile evinizde yaşayacağınız Pazar günü rahatlığını Babylon Lounge’da deneyimleyeceksiniz.

Babylon Lounge’da müziğe ara verildiğinde gezici stand up gösterisi, sezonun vazgeçilmezlerinden Kısmet Şov başlayacak. Sırasıyla Sattas, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, Molotov Jukebox, DeVotchKa, Beardyman’i bu kez Babylon’un samimi ortamında dinleyeceksiniz.

Babylon Sizi Bloc Party Konserine Götürüyor
Babylon’un bu özel gününe biletli giriş yapanlar Vodafone İstanbul Calling kapsamında 26 Haziran’da gerçekleşecek Bloc Party konserine de davetiye kazanacak. Babylon Soundgarden bileti ile Babylon gişeden bilet alacaklar ise %20 indirimle giriş yapabilecek.

DeVotchKa
DeVotchKa

Katılımcılar,Babylon Pazarı’nın da yer alacağı bu günde Game of Thrones oyuncusu Natalia Tena ile tanışma fırsatı, sahne alacak grupların imzalı ürünlerine sahip olma şansı yakalayacak.

Kısaca: Bizler Soundgarden Festivali’nin yorgunluğunu atacağız, sizler haftaya sıkı bir başlangıç yapacak ve alışık olmadığınız bir günde Babylon’u yaşayacaksınız.

Kapı Açılış: 13.00
Bilet Fiyatı: 80 TL (BSG İstanbul bileti ile gişeden bilet alanlara %20 indirim)
Bilete Neler Dahil?
Brunch + bir Pazar kokteyli + Bloc Party bileti + Festival gibi bir gün

Brunch: 14.00 – 17.00 arası

Pazar Pazar Babylon"da Tam Program
Babylon Lounge

Cowboys & Aliens 14:00
Radyo Eksen 15:30
Tobumusikism 16:30
Kısmet Şov 18:00
Kabus Kerim 19:00
KulakKurdu/Ohrwurm 20:30
Murat Beşer 22:00
Style-Ist 23:30

Babylon
Sattas 16:45
İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions 18:30
Molotov Jukebox 20:30
DeVotchKa 22:00
Beardyman 23:45