Bakan Ersoy, Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Muhittin Böcek'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Ersoy, “Başkanın sağlık durumu bir önceki haftaya göre daha iyi. Başkanımızın hızlı bir şekilde toparlayacağını umuyoruz'' dedi.

15.09.2020 - 11:49

Bakan Ersoy, Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı

Bakan Mehmet Nuri Ersoy, virüs tedavisi sonrası akciğerlerinde yırtılma nedeniyle yoğun bakım ünitesinde uyutulan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in tedavi gördüğü hastaneyi ziyaret etti. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in son yapılan corona virüs testleri negatif çıkarken, sağlık durumu da her geçen gün daha iyiye gidiyor.

Başkan Böcek'in tedavisi sürerken yattığı hastanede ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da dün saat 21.00 sıralarında Başkan Böcek'in tedavi gördüğü hastaneyi ziyaret etti.

''HIZLI BİR ŞEKİLDE TOPLANACAĞINI UMUYORUZ''

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer ve Başkan Böcek'in oğlu Gökhan Böcek tarafından karşılanan Bakan Ersoy, hastane yetkililerinden Başkan Böcek'in sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Bakan Ersoy hastane çıkışı yaptığı açıklamada, “Başkanın sağlık durumu bir önceki haftaya göre daha iyi. Başkanımızın hızlı bir şekilde toparlayacağını umuyoruz. Şu anda çok riskli bir durum yok. İnşallah hızla toparlayacak. Kendisine acil şifalar diliyorum" dedi.

Sayfa Yükleniyor...