Bazı kaçışlar, yolun sonunda başlar

Star'ın yeni dizilerinden 'Tek Başımıza' hayatları hiç beklemedikleri anda ellerinden alınan Hande ve Zehra’nın öyküsünü ekrana getiriyor.

15.11.2011 - 15:47

Bazı kaçışlar, yolun sonunda başlar

Başrollerini Ahu Türkpençe, Başak Köklükaya, Tardu Flordun, Ragıp Savaş ve Erkan Bektaş’In paylaştığı, yönetmenliğini Oğuzhan Tercan’ın yaptığı 'Tek Başımıza' dizi, aksiyon sahneleri ve sürükleyici hikayesi ile dikkat çekici.

Dizinin kaçış hikayesi bütün Türkiye’yi içine alarak devam edeceğinden, Türkiye’nin tüm şehirlerinde çekimler yapılacak.

İşini, zenginliğini, evliliğini ve yaşadığı her anı gölgeleyen büyük bir acıyı çocukluğundan beri içinde taşıyan Hande... Ve gözükara, deli gibi aşık bir adamın geçmişten çıkıp gelmesiyle hayatı altüst olan Zehra... Aynı gün içinde ikisi de ölümün eşiğine geliyor ve ikisi de her şeyi geride bırakıp kaçmak zorunda kalıyor.

Sadece acımasız eşlerinden ve onlara hiçbir şans tanımayan ailelerinden değil tüm anılarından kaçmak zorunda kalan bu iki kadın, kendilerini uzun ve zorlu bir yolculuğun içinde buluyorlar.

Bu yolculuk sırasında Türkiye’nin dört bir yanını dolaşıp Doğu’sundan Batı’sına, büyük şehirlerden ücra köylere kadar pek çok durağa uğrarken, aşkları, cesaretleri, güçleri ve doğru bildikleri her şey sınavdan geçecek. Hande ile Zehra bir yandan zor zamanlarda el ele vermenin, sırtını bir dosta yaslamanın değerini anlayacak, bir yandan da tek başlarına ayakta duracak kadar güçlü olmayı öğrenecekler.

Tek Başımıza ilk bölümüyle dün akşam Star’da başladı.

Facebook sayfası için: facebook.com/tekbasimizastar

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...