Berna Laçin Sürprizi

Tanımadığı kapıları çaldı, yeni yarışmayı herkese anlattı!

30.03.2012 - 15:20

Berna Laçin Sürprizi

Fairy Platinum Mutlu Sofraları seçiyor, yepyeni bir mutfak kazanma şansı sizi bekliyor!

Berna Laçin herkesten habersiz eline mikrofonu aldı, tanımadığı evlerin kapılarını çaldı. Her evde Fairy Platinum testi yaptı! Siz de Yeni Fairy Platinum’u deneyin, Berna Laçin ve Gülhan Kara’yı yeni mutfağınızda ağırlama şansını kaçırmayın!

Siz de her kadın gibi bulaşıklarınızda her zaman mükemmel temizlik ve parlaklık arıyor olabilirsiniz. Ama bulaşıklarınızdaki yağlar zamanla makinenizin filtresinde birikerek beklenmedik sorunlara sebep olabilir. Peki, yağlı bir bulaşık makinesi, bulaşıklarınızı ne kadar iyi temizleyebilir?

Bulaşık makinenizde yıkadığınız bulaşıklardaki yağlar her yıkamada makinenizde birikerek, tıpkı damarlarımızdaki kolesterol gibi makinenizi tıkar. Yeni Fairy Platinum, özel formülü ve 3 bölmeli sıvı içeriği sayesinde hem bulaşıklardaki, hem de makinenizdeki yağları temizler ve bulaşıklarınızı pırıl pırıl yapar.

Size de, sevdiklerinizle birlikte kalabalık ve mutlu sofralar hazırlamak ve bu mutlu anı fotoğraflayarak sofranızın toplanma hikayesi ve mönünüzle birlikte “Mutlu Sofralar” yarışmasına katılmak kalır.

Berna Laçin mikrofonu eline aldı, tanımadığı kapıları çaldı, hem Fairy Platinum’un etkisini herkese anlattı, hem de Mutlu Sofralar’a davet etti. Siz de MutluMutfaklar’a gelin, Mutlu Mutfaklar, Mutlu Sofralar yarışmasına katılın, Berna Laçin ve Gülhan Kara’yı yeni mutfağınızda ağırlama şansını kaçırmayın! Herkesin gülümsediği mutlu sofra fotoğrafınız, bu mutlu günün toplanma sebebi ve mönünüzle birlikte katılacağınız yarışma sonunda bir üyemiz yepyeni bir mutfak için harcayabileceği 10.000TL değerinde hediye çeki kazanırken, bir üyemiz Kütahya Porselen’den yemek takımı, bir üyemiz Hisar’dan çatal bıçak takımı, iki üyemiz Tupperware’den saklama kapları ve 20 üyemiz bir senelik Fairy Platinum kazanacak.

Haydi, Mutlu Mutfaklar, Mutlu Sofralar yarışmasına katılmak, Platinum öneriler ve birbirinden lezzetli yemek tariflerine ulaşmak için www.mutlumutfaklar.com

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...