Bir prensesin son günleri CNBC-e'de

CNBC-e’nin yeni film kuşağı 'Sınır Tanımayanlar' prenses Diana’nın son günleriyle devam ediyor...

28.01.2010 - 12:26

Bir prensesin son günleri CNBC-e'de

Prenses Diana’nın ölümünden 10 yıl sonra çekilen Diana: Last Days of a Princess, prensesin hayatının son iki ayında olup bitenleri taşıyor ekrana. Film, kısmen gerçek olaylara sadık kalmakla beraber, bir yanıyla da kurgu ürünü olduğu için ağır bir sorumluluk alıyor üzerine. Filmde yoktan var edilen sahnelerin yanı sıra, gerçek TV kayıtları ve kazadan sonra yapılan röportajlara da yer veriliyor. Dolayısıyla bir tür belgesel/dram ile karşı karşıyayız. Filmin öncelikli amacı, artık pek fazla anılmayan şok edici bir ölümü ve öncesinde yaşanan son günleri gerçekçi bir bakış açısıyla yansıtmak.

Diana’ya fiziksel benzerliğiyle dikkat çeken Genevieve O'Reilly, İrlandalı bir aktris. O'Reilly büyük Hollywood yapımlarında küçük roller almasıyla ünlü. The Matrix Reloaded, The Matrix Revolutions, Star Wars Episode III: Revenge of the Sith / Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı bunlardan birkaçı.

Sınır Tanımayanlar Kuşağı'nda 'Bir Prensesin Son Günleri/ Diana: Last Days Of A Princess' Cuma günü saat 22:00'de CNBC-e'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...