Bülent Ortaçgil canlı yayınla muzikicinefes.com’da

Birsen Tezer, Jehan Barbur ve Ceyl’an Ertem, muzikicinefes.com ev sahipliğinde Bülent Ortaçgil ile aynı sahneyi paylaşacak ve milyonların kalbinde yer eden Ortaçgil şarkılarına kadın sesi değecek. Bu nefes kesecek konser canlı yayınla muzikicinefes.com’da.

18.12.2012 - 15:38

Bülent Ortaçgil canlı yayınla muzikicinefes.com’da

Bülent Ortaçgil, Birsen Tezer, Jehan Barbur ve Ceyl’an Ertem eşliğinde canlı yayınla muzikicinefes.com’da sahne alıyor.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ MÜZİSYENLER AYNI SAHNEDE
Bülent Ortaçgil “Kadın Sesi Değmiş Şarkılar” konseri, muzikicinefes.com ev sahipliğinde, garajistanbul’da 20 Aralık Perşembe akşamı 21:30’da gerçekleşecek. Birbirinden değerli dört müzisyenin ilk kez aynı sahneyi paylaşacağı ve Bülent Ortaçgil’in eserlerini birlikte yorumlayacakları konser, muzikicinefes.com’dan canlı olarak takip edilebilecek.

ÇOK ÖZEL BİR PROJEYE İMZA ATIYORLAR
Bülent Ortaçgil; Birsen Tezer, Jehan Barbur ve Ceyl’an Ertem ile çok özel bir projeye imza atıyor. Bülent Ortaçgil, “Kadın Sesi Değmiş Şarkılar” konserinde, kalplerde yer eden şarkılarını bu üç güçlü kadın vokalle birlikte seslendirecek ve müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Efes’in müzikseverlerin sevdiği şarkılara ücretsiz ve anında ulaşmasını sağlayan yasal müzik platformu muzikicinefes.com sponsorluğunda gerçekleştirilecek konser, garajistanbul’da 20 Aralık Perşembe akşamı saat 21.30’da başlayacak. 


Bülent Ortaçgil “Kadın Sesi Değmiş Şarkılar” konseri, muzikicinefes.com, platformun resmi Facebook sayfası facebook.com/muzikicinefes ve fizy.com adreslerinden de canlı olarak yayınlanacak.

İMZALI ALBÜM VE DAVETİYE KAZANMA ŞANSINIZ VAR
muzikicinefes.com
’dan imzalı albüm ve davetiye kazanma fırsatı
Bu özel gecede izleyiciler arasında yer almak için konser gününe kadar muzikicinefes.com’u ve platformun resmi Facebook hesabını daha yakından takip etmek yeterli. 10 - 19 Aralık günleri arasında facebook.com/muzikicinefes üzerinden sorulacak sorulara en çok ve en hızlı doğru cevabı veren ilk 10 kişi konsere çift kişilik davetiye kazanacak. Konserin canlı yayını sırasında, canlı yayın sayfasında anlık sorulacak sorulara doğru cevabı ilk verenler de, sanatçılara ait imzalı albüm kazanacak.

Detaylı bilgi için tıklayın!

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...