Çağan Irmak 'Mustafa'yı anlatacak

Çağan Irmak Sine-Sen etkinliğinde ‘Mustafa Hakkında Herşey’in gösteriminin ardından filmi anlatacak.

27.05.2010 - 17:04

Çağan Irmak 'Mustafa'yı anlatacak

Sine-Sen’in ‘Yönetmenler İlk Filmlerini Anlatıyorlar’ başlıklı etkinliğinin son konuğu ‘Babam ve Oğlum’ ve ‘Issız Adam’ gibi sinema filmleri ve ‘Asmalı Konak’ ve ‘Çemberimde Gül Oya’ gibi dizileriyle tanınan yönetmen Çağan Irmak.

Yönetmen Irmak, etkinlikte, ilk filmi olarak kabul ettiği ‘Mustafa Hakkında Herşey’i anlatacak. Irmak, 30 Mayıs Pazar günü Saat 17.00’de Sinema Emekçileri Hareket Noktası ve Kültür Merkezi Çok Amaçlı Salon’da, ‘Mustafa Hakkında Herşey’in gösteriminin ardından seyircilerin film ve sinema hakkındaki sorularını yanıtlayacak.

Filmde, Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Başak Köklükaya, Şerif Sezer, Yaman Tarcan, Zeynep Eronat, Kutay Köktürk, Arda Seçgün, Emre Başak, Gökhan Seyhan gibi oyuncular yer alıyor.

Mustafa her işinde mükemmeli isteyen bir reklamcı, Fikret ise Sıradan bir taksi şoförüdür. Mustafa'nın karısı Fikret ile beraberken geçirdiği bir kazada hayatını kaybetmiştir. Mustafa ise o güne kadar henüz görmediği Fikret'in karısıyla neden birlikte olduklarını öğrenebilmek için Fikret'i dağ evine kaçıracak ve günlerce çeşitli yollarla karısı ile Fikret'in arasındaki ilişkiyi çözmeye çalışacaktır.

Film gösterimlerinin ücretsiz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...