'Camelot' maratonu başlıyor

Camelot’un hikayesini hiç böyle izlemediniz! Peş peşe 5 bölüm CNBC-e'de...

13.05.2011 - 18:27

'Camelot' maratonu başlıyor

The Tudors’ın yaratıcısı Michael Hirst, Kral Arthur efsanesini orijinal hikayesiyle ekrana taşıyor. Fakat bildiğiniz her şeyi unutun... Camelot’un hikayesini hiç böyle izlemediniz!

Kadrosunda Jamie Campbell Bower (New Moon, The Prisoner, Harry Potter and the Deathly Hallows), Joseph Fiennes (Shakespeare in Love, FlashForward) ve Eva Green (Casino Royale, The Golden Compass, Franklyn) gibi sinema ve TV’de ses getiren yapımlarda yer alan oyuncuları toplayan yapımın arkasındaki isim The Tudors’ın yaratıcısı Michael Hirst. Bu yeni dizi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 19 Mayıs’ta peş peşe beş bölüm birden ekrana geliyor.

'Camelot' hakkında
Kral Uther’in beklenmedik ölümünün ardından kaos tüm Britanya’yı sarmıştır. Krallık için karanlık bir gelecek öngören büyücü Merlin, Uther’in gizlice bir köylü gibi yetiştirilen oğlu ve varisi genç Arthur’u göreve çağırır. Ancak Arthur’un acımasız, hırslı üvey kardeşi Morgan taht için doğaüstü güçleri kullanmaktan çekinmeyecek ve ne pahasına olursa olsun Arthur ile savaşacaktır. Yeni Kral’ı zor günler beklemekte, tek tesellisi ise güzeller güzeli Guinevere idir. Ahlaki çelişkilerle karşı karşıya kalan Arthur, savaşla bölünmüş bir krallığı bir araya getirmek için akıl almaz bir sınava tabi tutulacaktır.

Yayın Günü: 19 Mayıs Perşembe
Yayın Saati: 13.00
5 Bölüm Birden

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...