CHP'li vekile gelen hediye korkuttu

CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın'a gelen bir hediye, X-ray cihazından geçirilirken bomba şüphesi yarattı. Bomba imha uzmanlarının incelediği paketten, müzik kutusu çıktı.

Anadolu Ajansı 21.01.2013 - 11:26

CHP'li vekile gelen hediye korkuttu

CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın'a gelen bir hediye, TBMM'nin ziyaretçi bölümünde kontrolden geçerken endişe doğurdu. X-ray cihazından geçirilen kutu, güvenlik görevlilerinde, bomba olabileceği şüphesi yarattı.

TBMM'deki polis ekipleri kutuyu alarak, binanın dışına çıkardı. Burada, bomba imha uzmanı ekiplerince incelenen kutu, sürpriz yarattı. Kutunun kapağı açıldığında, Zeki Müren'in seslendirdiği bir parça duyuldu.

Ayaydın, bir içki firmasının, 100 tane özel üretim şeklinde yaptığı, 1938'deki rakı formülünden üretilmiş bir rakı şişesini, bardağıyla birlikte özel kutuda kendisine hediye gönderdiğini söyledi. Ayaydın, kutunun kapağı açıldığında ise Zeki Müren'in bir parçasının çalındığını ifade etti.

İçki içmediğini ifade eden Ayaydın, bu kutuyu odasına koyduğunu, gelen ziyaretçilere kapağı açıp Müren'i dinlettiğini anlattı.

Ziyaretçilerden kutuya çok talep geldiğini, herkesin ''Bunu bana ver'' dediğini ifade eden Ayaydın, ''Rakı seven bir arkadaşıma verdim. Ona misafir gittiğimde bu sefer o bana Zeki Müren'i dinletiyor'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...