Star TV’de yeni başlayan şov programı 3+1 Cumartesi akşamı yayınlanan ilk bölümüyle izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. İlk canlı yayınlarının heyecanını üzerinden atmaya çalışan üçlü, hem esprileri hem de samimi tavırlarıyla izleyicinin beğenisini kazandı. Programa katılan konuklar ve skeçler gece şovunu renklendirirken, şova üçlünün çocukluk halleri ile Cork Cork esprisi damgasını vurdu.

OBEZ ÇOCUK ESER
Eser Yenenler bugünlere nasıl geldiğini göstermek için küçüklük videolarını izleyicilere gösterdi. Kilolu ve sempatik tavırları herkesin beğenisini kazanırken, İbrahim’in “Yukarı ‘Kamu Spotu’ yazarsak, obeziteyle savaş reklamı olabilir!” demesi izleyicileri kahkahalara boğdu.


Oğuzhan müzisyenlik kariyerini çeşitli videolar ve resimlerle anlattı. Küçük yaşlarda dahil olduğu koroda seslendirdikleri ‘Cork Cork’ şarkısını, stüdyoya konuk olan siyahi izleyiciye söyletince olanlar oldu. İlk olarak Türkiye’nin Trend Topic’i olan üçlü hemen ardından da Dünya sıralamasında ikinci oldu.


CORK CORK
Tüm stüdyo bir anda Cork Cork’u söylerken izleyenler gülmekten yerlere yattı. İbrahim ise küçüklüğünden bugüne ne kadar değiştiğini anlatırken izleyenler gözlerine inanamadı.