Demir Adam bu sefer savaş jetiyle belirdi

Activision, en son oyun COD: Black Ops II’nin satışını artırmak için çektiği en son fragmanda iki ünlü isimle çalıştı: Robert Downey Jr. ve Guy Ritchie.

Haberler 01.11.2012 - 11:44

Demir Adam bu sefer savaş jetiyle belirdi

Activision, COD: Modern Warfare 3 ile dünya genelinde 1 milyar dolarlık şatış rakamını görmüştü. Oyun devi, oyun yazılımları geliştiren Treyarch ile birlike sunduğu COD:Black Ops II’nin fragmanında Hollywood yıldızı Robert Downey Jr.’a yer verdi.

COD: Modern Warfare 3 satışlarıyla 1 milyar rakamını Avatar filminden daha hızlı gören Activision, Demir Adam serisiyle kariyerini tırmandıran Downey Jr. ile daha iyi bir performans elde etmenin peşinde.

Oyunun bir dakiyayı biraz geçen fragmanında ayrıca Fransız komedyen Omar Sy ve YouTube’da COD silahlarını tanıtmasıyla ün kazanan Dmitri kod adlı Kyle Myers’da yer alıyor.

Video, 2025 yılının savaş alanına dönen Los Angeles’ın harabe halindeki görüntüleriyle başlıyor. Sırayla, ekranda beliren tüm karakterler avcı iken av konumuna düşüyor. Bu sürede oyundaki çeşitli silahlar birçok karakter ve eğlenceli bir anlatımla sunuluyor.

“Sürpriz” adını taşıyan videoda, en ünlü karakter şüphesiz Robert Downey Jr.. Kendisine sıra geldiğinde, içinde bulunduğu savaş uçağının içinden, “Bilin bakalım çatışmaya kim bir savaş jeti getirdi?’ diyerek kendisini takdim ediyor.

Birçok aktörün ve silahın aksiyon içinde verildiği fragmanı hazırlayan kişi ise ''Snatch ve Lock, Stock and Two Smoking Barrels gibi filmlerin yönetmeni'' Guy Ritchie. Nam-ı diğer Madonna’nın eski kocası. COD: Black Ops II, 13 Kasım’da piyasaya sunulacak.

Sayfa Yükleniyor...