Düğündeki kavganın nedeni halay başı çekme

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde Ö.K. düğünde kavga ettiği kişilerin üzerine otomobilini sürerek 4 kişinin yaralanmasına neden oldu. Kavganın Ö.K.'nın ''halay başı'' olmak istemesi nedeniyle çıktığı belirtildi.

Haberler - DHA 24.10.2016 - 13:54

Düğündeki kavganın nedeni halay başı çekme

Dilovası'ndaki bir düğünde Ö.K. adlı kişi iddiaya halay başı olmak istedi. Ö.K.'nin halay başı çekmesine karşı çıkan ve kendisinin bunu yapacağını söyleyen Mertcan Düşek ile aralarında kavga çıktı. Araya girenler kavga eden tarafları ayırdı.

Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan bir düğün salonunda dün akşam meydana gelen olay sonrası salondan çıkan Ö.K. düğün salonunun önüde gördüğü Mertcan Düşek ve yanındaki arkadaşlarının üzerine otomobili sürdü.

Otomobilin hızla çarpması sonucu havaya fırlayan 4 kişi yaralandı. Kazada yaralanan Mertcan Düşek, Yakup Sözmen, Zekeriya Yıldız ve Sedat Düşek kaldırıldıkları Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Mertcan Düşek'in hayati tehlikesi bulunduğu bildirildi.

Ö.K. çıkan kargaşada otomobili olay yerinde bırakıp koşarak olay yerinden kaçtı. Ö.K daha sonra polisi telefonla arayarak Dilovası'nda bir akrabasının evinde olduğunu ve teslim olacağını söylemesi üzerine polis ekiplerince gözaltına alındı. Kavganın Ö.K.'nın ''halay başı'' olmak istemesi nedeniyle çıktığı belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...