Dünyanın ilk kol telefonu Türkiye’de

Dünyanın ticarileşen ilk dokunmatik ekranlı kol saati şeklindeki 3G telefonu LG GD910 dünyayla aynı anda Türkiye’de tüketiciye sunuldu.

01.09.2009 - 10:57

Dünyanın ilk kol telefonu Türkiye’de

İlk kola takılabilir 3G telefonu olan LG GD910 saat telefon (watchphone), bluetooth kulaklığı ile birlikte satışa sunuluyor. Dokunmatik ekranlı arayüzü ve video görüşmeleri için yerleşik kamerayla birlikte gelen saat telefon, görüntülü konuşmanın yanında bir cep telefonunun sahip olduğu pek çok özelliğe sahip.

3G uyumlu LG GD910 saat telefon görüntülü konuşma dışında sesli arama, MP3 çalar, mesaj gönderme gibi cep telefonlarında bulunan tüm özelliklere de sahip. Merak edenler için söyleyelim, saat telefonun kayışı da deriden mamul.

Elbette ilk olmanın sağladığı fiyat avantajını da LG ve Turkcell kullanıyor. Sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda satılan ürünün fiyatı 1999 TL. Bu fiyata Turkcell’in hediyesi 1000 dakika/1000 kontör görüntülü görüşme de dahil.

Faturasız hat kullanıcıları 1 hafta kullanım süreli 1000 kontör hediye hakkına bir ay boyunca her 150 kontör yüklemeyle sahip oluyor. Turkcell müşterileri 3G yazıp 2323’e ücretsiz bir kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak 3G’ye geçebilecek ve 3G servislerini kullanmaya başlayacaklar.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...