Elidor kızları Kenan Doğulu için yarışıyor

"Elidor Şans Meleği Yarışması" şimdiden büyük ses getirdi. Heyecanın gün geçtikçe arttığı yarışmada, Kenan Doğulu'nun bu yaza özel bestelediği şarkının klibinde rol almak isteyen Elidor kızları kıyasıya yarışıyor.

26.05.2011 - 15:23

Elidor kızları Kenan Doğulu için yarışıyor

Kenan Doğulu'nun 7 şanslı meleğinden biri olmak isteyen genç kızların tek yapması gereken, facebook.com/ElidorTurkiye sayfasını ziyaret etmek
ve başvuru formunu doldurmak.

Elidor'un Kenan Doğulu işbirliğiyle başlattığı Elidor Şans Meleği Yarışması, Elidor kızlarına hayatlarının fırsatını sunuyor.

Elidor'un efsanevi ürünü 7/24 şekillendirici ve nemlendirici saç bakım kremlerinin tanıtımı için düzenlenen ve duyurulmasından bu yana başvuruların katlanarak arttığı yarışma, bir hafta içinde genç kızların gözdesi haline geldi.

İlk 3 gün içinde Türkiye'nin dört bir yanından 1500'ü aşkın kızın başvurduğu yarışmada heyecanla birlikte katılım sayısı da gün geçtikçe yükseliyor.

BAŞVURULAR 31 MAYIS'A KADAR DEVAM EDİYOR
Elidor'un genç kızlara eşsiz bir fırsat sunarak Kenan Doğulu ile aynı klipte rol alma şansı verdiği yarışmada geri sayım başladı.

Yarışmaya katılmak isteyen genç kızlar, Kenan Doğulu'nun neden kendilerini seçmesi gerektiğini yazacak ve fotoğraflarıyla birlikte Elidor Facebook sayfasındaki başvuru formunu dolduracak.

Kenan, Ozan Doğulu kardeşler, klibin yönetmeni ve Elidor ekibinden oluşan bir jüri, klipte rol alacak 7 Elidor kızını verilen en yaratıcı cevaba göre seçecek.

17 Mayıs'ta başlayan ve 31 Mayıs'a kadar sürecek yarışmanın kazananları ise www.facebook.com/ElidorTurkiye sayfasından açıklanacak.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...