NTV

Elit Grand Palas'tan Babalar Günü'ne özel

Türkiye

İstanbul Kurtköy'de yükselen rezidans projesi Elit Grand Palas, 'Babalar Günü'ne özel bir kampanya düzenliyor.

Rezidans projesi Elit Grand Palas, 11 - 22 Haziran tarihleri arasında kendisine ya da babasına daire satın alanlara, Yat Latilla'da boğaz turu eşliğinde 4 kişilik akşam yemeği hediye ediyor.

Kurtköy'de, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika mesafede yer alan Elit Grand Palas, 4500 metrekarelik iç bahçesi ve 208 metrelik cepheye sahip. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle hem ev hem de ofis olarak kullanılabilecek olan Elit Grand Palas, en son inşaat teknolojileriyle, LEED kriterleri göz önüne alınarak çevreye ve doğaya saygılı olarak inşa ediliyor.

Selçuklu döneminden günümüze gelen klasik Türk mimarisinden ilham alan ve saray konseptine sahip Elit Grand Palas'ta, vale park, resepsiyon, ev-oda temizliği gibi rezidans hizmetleri; acil sağlık hizmetleri sunan bir sağlık merkezi, çocuk bakımından, kişisel güvenliğe kadar değişen exclusive rezidans hizmetleri; uçak - otobüs bileti rezervasyonları gibi kişisel ulaştırma hizmetleri; doğum günü, parti, evlilik yıl dönümü gibi organizasyon hizmetleri ve emlak danışmanlığı gibi birçok hizmet bulunuyor.