En sevdiğim 5 imzalı albüm

N5'in bu haftaki konuğu İzzet Öz. İzzet Öz, en sevdiği 5 imzalı albümü anlattı...

En sevdiğim 5 imzalı albüm

Her hafta ünlü bir ismin '5 listesi'ni yayınladığımız N5'te bu hafta İzzet Öz var. Öz, N5'te en sevdiği 5 imzalı albümünü anlattı.


İzzet Öz çoğumuzun geçmişinde bir yere sahip biri isim. Kendisiyle röportaj talebimizi hemen kabul etti ve Arnavutköy’deki ofisinde buluşmaya karar verdik. Çok güzel bir bahar havasında, mor salkımların altından geçerek vardık ofisine. Ofisi kendine özgü bir tarzda (tam da İzzet Öz’ü anlatan bir tarzda) döşenmişti. İçeri girer girmez İzzet Öz’le beraber kedisi Paspas karşıladı bizi. Kendisinin uzun zamandır oranın efendisi olduğu belliydi. Biz çekim yaparken sürekli bizi izledi.

Çekime gelirsek; böyle geniş deneyime sahip biriyle çekim yaptığınızda her şey sizin için çok kolay oluyor, zira çekim yapılacak en iyi yeri bile o seçti. Plaklarının olduğu katta yaptık çekimi.

Konuyu seçmek biraz zor oldu çünkü İzzet Öz’le konuşabileceğimiz yüzlerce konu vardı. Onunla birçok N5 yapabilirdik. En sonunda “Kendisi için önemli 5 imzalı plağı” seçti. Her konuk kendi 5 listesini yapmakta zorlanır. İzzet Öz de zorlandığını söyledi biz merdivenleri çıkarken. Plakların olduğu odaya girdiğimizde neden zorlandığını daha iyi anladık. O kadar çok imzalı plak vardı ki ve tabii ki her bir plağın ayrı ayrı anısı… Siz de izlediğinizde göreceksiniz bazen anlatırken bile kıyamadı seçim yaparken, anılarını ayıklarken...

İşte İzzet Öz'ün 'en sevdiği 5 imzalı albüm: İzlemek için tıklayınız

N5 ile ilgili haberlerimizi artık çekim anında Twitter'dan paylaşıyoruz. Emre Arolat ile yaptığımız çekimlerin gelişmeleri ve fotoğrafları da Twitter'dan paylaşıldı. Twitter'dan N5'i takip etmek için: twitter.com/ntvmsnbc_N5

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...